Zimní krajina olej na kartonu, 58 x 78 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Ostravě, převzetí obrazu Ostrava nebo Praha
Praha grafika, 20 x 54 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Ostravě, převzetí obrazu Ostrava nebo Praha
Z Maršova akvarel na papíře, 26 x 45 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, pasparta, signováno PD, datováno říjen 1934, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Ostravě, převzetí obrazu Ostrava nebo Pr...
Les olej na kartonu, 33 x 33 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Ostravě, převzetí obrazu Ostrava nebo Praha