Nízké Tatry olej na plátně, 40 x 81 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Gerlach olej na plátně, 48 x 38 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Ostravě, převzetí obrazu Ostrava nebo Praha
Moře olej na překližce, 28 x 38 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Ostravě, převzetí obrazu Ostrava nebo Praha