Zimní krajina kombinovaná technika na papíře, 21 x 35 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Ostravě, převzetí obrazu Ostrava nebo Praha
Zátiší s ovocem olej na plátně, 45 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Štramberk barevná litografie, VP 61 x 48, 5 cm, rámováno, zaskleno, mírně poškozeno, signováno LD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Ostrava k večeru olej na plátně, 45 x 71 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Tetřevi olej na kartonu, 38 x 58 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Ostravě, převzetí obrazu Ostrava nebo Praha
Zimní krajina kombinovaná technika na kartonu, 50, 5 x 66, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Ženy z Blatnice v kožuchách akvarel na papíře, 50 x 35 cm, rámováno, malba mírně poškozena, zaskleno, signováno PD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Krajina s řekou olej na kartonu, 25 x 34 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha