Vánoční otevírací doba:
24. - 26. 12. 2018 - ZAVŘENO
31. 12. 2018 - 1. 1. 2019 - ZAVŘENO

9 300 000 Kč

Číslo položky: 10993
Poslední dražitel: 11213

Hlava selky
akvarel na papíře, VP 34 x 24 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, pasparta, signováno PD, datováno 1932, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.5.2018  20:40:00
Číslo položky: 11068
Poslední dražitel: 11875

Maran S. G. (1886 - 1983)

Jeseň u jezírka
olej na plátně, 70 x 80 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11086
Poslední dražitel: 11438

Vyskočil Jaroslav

Krajina s hlavou
olej na plátně, 37 x 45 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.5.2018  20:35:00
Číslo položky: 11071
Poslední dražitel: 10873

Zezula Jindřich

olej na sololitu, 65 x 47, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11462
Poslední dražitel: 9984

Nečitelně signováno

olej na plátně, 29 x 20, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Ostravě, převzetí obrazu Ostrava nebo Praha
Příhoz: 50 Kč

Číslo položky: 11055
Poslední dražitel: 10119

Holáček Bedřich (1903 - 1984)

Hukvaldy
olej na plátně, 45 x 54 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Ostravě, převzetí obrazu Ostrava nebo Praha
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 14.5.2018  20:30:00
Číslo položky: 11092
Poslední dražitel: 10569

Nečitelně signováno

Pasáček na louce
olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám silně poškozen, malba poškozena, signováno PD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 14.5.2018  20:20:00
Číslo položky: 11089
Poslední dražitel: 10870

Nečitelně signováno

kombinovaná technika na papíře, 39, 5 x 30 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, datováno 2002, signováno PD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Příhoz: 50 Kč

Číslo položky: 11046
Poslední dražitel: 11920

Nesignováno

Akt ženy na mole
olej na plátně, 31 x 22 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11341
Poslední dražitel: 11965

Schneiderka Ludvík (1903 - 1980)

Dáma s košíkem
olej na kartonu, 83, 5 x 59 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Ostravě, převzetí obrazu Ostrava nebo Praha
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.5.2018  20:15:00