Vánoční otevírací doba:
24. - 26. 12. 2018 - ZAVŘENO
31. 12. 2018 - 1. 1. 2019 - ZAVŘENO

9 300 000 Kč

Číslo položky: 11004
Poslední dražitel: 11567

Kundera Rudolf (1911 - 2005)

Pohled do krajiny
akvarel na papíře, 46 x 61 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, zaskleno, signováno LD, datováno 1946, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.5.2018  21:05:00
Číslo položky: 11153
Poslední dražitel: 11274

Hanych Rudolf (1906 - 1994)

kombinovaná technika na papíře, 33 x 49 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10995
Poslední dražitel: 10737

Spáčil (Žeranovský) Jan (1892 - 1982)

Kostel sv. Mikuláše v Praze
olej na kartonu, 67 x 48 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.5.2018  21:00:00
Číslo položky: 11115
Poslední dražitel: 11635

Stříbrný Vladimír (1905 - 1970)

Zátiší s krocanem
olej na plátně, 91 x 142 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PH, datováno 1930
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Dosažená cena: 8 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11540
Poslední dražitel: 11970

Nesignováno

Madona s dítětem
olej na plátně, 45, 5 x 30 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, silná krakeláž, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10999
Poslední dražitel: 10738

Dobeš Ludvík (1914 - 1979)

Otepi slámy
olej na plátně, 64 x 85 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.5.2018  20:50:00
Číslo položky: 11091
Poslední dražitel: 11318

Schauer Karel

Na potoce
olej na dřevě, 21 x 31 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba mírně poškozena, zaskleno, signováno PD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 15.5.2018  20:45:00
Číslo položky: 11090
Poslední dražitel: 11914

Panuška Vladislav (1902 - 1959)

akvarel na papíře, 25, 5 x 33 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10998
Poslední dražitel: 12080

Janouš

Sběračky kvítí
olej na plátně, 49 x 74 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11048
Poslední dražitel: 11868

Nečitelně signováno

olej na kartonu, 33, 5 x 48 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Příhoz: 100 Kč