Vánoční otevírací doba:
24. - 26. 12. 2018 - ZAVŘENO
31. 12. 2018 - 1. 1. 2019 - ZAVŘENO

9 300 000 Kč

Číslo položky: 11105
Poslední dražitel: 10160

Nečitelně signováno

Hlava dívky
olej na plátně, 23, 5 x 16 cm, nerámováno, malba poškozena, signováno LD
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 16.5.2018  20:10:00
Číslo položky: 11335
Poslední dražitel: 11500

Häring Josef

Velká Fatra
olej na plátně, 48 x 73 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Ostravě, převzetí obrazu Ostrava nebo Praha
Příhoz: 50 Kč

Číslo položky: 11100
Poslední dražitel: 11802

Nečitelně signováno

Matterhorn
olej na kartonu, 58 x 48 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 16.5.2018  20:05:00
Číslo položky: 10996
Poslední dražitel: 11219

Lejček Milan František (1896 - 1980)

Rozsévač
kombinovaná technika, VP 34 x 25, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno LD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 16.5.2018  20:00:00
Číslo položky: 11076
Poslední dražitel: 11695

Lískovec

Kuřák
olej na kartonu, 30, 5 x 24, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Vyvolávací cena: 800 Kč
Dosažená cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11246
Poslední dražitel: 11887

Boudník Vladimír (1924 - 1968)

strukturální grafika/papír, 34 x 49 cm, 6/30, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno DU, datováno 1967
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 36 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 15.5.2018  23:35:00
Číslo položky: 11351
Poslední dražitel: 11719

olej na plátně, 47 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 19 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 15.5.2018  22:00:00
Číslo položky: 11128
Poslední dražitel: 10388

Kohout Alois (1891 - 1977)

Benátky I.
olej na plátně, 59 x 73 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1935, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Ostravě, převzetí obrazu Ostrava nebo Praha
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 43 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 15.5.2018  21:55:00
Číslo položky: 11174
Poslední dražitel: 9925

Langer Karel (1878 - 1947)

Čimelice
olej na kartonu, 19, 5 x 32, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, datováno 1902
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 55 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 11237
Poslední dražitel: 12248

Chlupáči
perokresba, 23, 5 x 19, 5 cm, rámováno, signováno PD, zaskleno
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč