Předaukční výstava bude probíhat
od 30. 4. 2018
pondělí - pátek
10:00 - 12:00 a 13:00 - 17:00 hod.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do květnové aukce 2018.

1 2 3 4 5 6 »
Číslo položky: 11323
Poslední dražitel: 12327

Holý Miloslav (1897 - 1974)

Drahelice
olej na plátně, 50 x 70, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1935, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Ostravě, převzetí obrazu Ostrava nebo Praha
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.5.2018  21:05:00
Číslo položky: 11317
Poslední dražitel: 11777

olej na plátně, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11318

Vesnický statek
olej na plátně, 50 x 100, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.5.2018  21:10:00
Číslo položky: 11324
Poslední dražitel: 11866

Ostrov Lakrum
olej na kartonu, 48, 5 x 58, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Ostravě, převzetí obrazu Ostrava nebo Praha
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 5 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11562

Chramosta Cyril (1908 - 1990)

Rybářská vesnice
kombinovaná technika na kartonu, 61, 5 x 88 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.5.2018  21:25:00
Číslo položky: 11383
Poslední dražitel: 12000

Gruber

Cesta vesnicí
olej na plátně, 50 x 60 cm, rámováno, signováno PD, datováno 1960
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11414
Poslední dražitel: 11094

Sovánka Karol (1883 - 1961)

olej na plátně, 48 x 60 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, mírně krakeláž, signováno PD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 20 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.5.2018  21:30:00
Číslo položky: 11415
Poslední dražitel: 11094

Medvecká Mária (1914 - 1986)

olej na plátně, 19 x 50, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Aktuální cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.5.2018  21:35:00
Číslo položky: 11437
Poslední dražitel: 10395

olej na plátně, 89 x 89 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Plzni, převzetí obrazu Plzeň nebo Praha
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 6 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.5.2018  21:40:00
Číslo položky: 11589
Poslední dražitel: 11805

Dívka s šátkem
kombinovaná technika na lepence, 33, 5 x 26 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.5.2018  21:45:00

1 2 3 4 5 6 »

do květnové aukce 2018