Předaukční výstava probíhá od 3. 9. 2018
Pondělí - pátek   10 - 12 a 13 - 17 hod.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 11590
Poslední dražitel: 12031

Podzimní potok
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 64 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2018  22:20:00
Číslo položky: 11261
Poslední dražitel: 12283

Jaro
kvaš na papíře, 24, 5 x 19, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD, datováno 1941, kladně posouzeno panem Mgr. Josefem Ladou
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 245 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2018  22:15:00
Číslo položky: 11382
Poslední dražitel: 12282

Vřesoviště
olej na plátně, 50 x 69 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1944, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 95 000 Kč
Dosažená cena: 140 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 11499
Poslední dražitel: 10779

Csordák Ludovít (1864 - 1937)

olej na dřevě, 33, 5 x 50 cm, rámováno, rám a malba poškozena, krakeláž, signováno LD
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 22 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2018  22:00:00
Číslo položky: 11509
Poslední dražitel: 11912

Zima
olej na kartonu, 70 x 55 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 9 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11594
Poslední dražitel: 11622

Jadranské pobřeží
olej na plátně, 120 x 140 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Ostravě, převzetí obrazu Ostrava nebo Praha
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 41 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2018  21:55:00
Číslo položky: 11526
Poslední dražitel: 12182

Dívčí poloakt
olej na plátně, 80 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 45 000 Kč
Dosažená cena: 45 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2018  21:50:00
Číslo položky: 11545
Poslední dražitel: 12142

V červenci za Železnicí
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 50 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 11543
Poslední dražitel: 10041

Procházka A.

Předjaří na venkově
olej na kartonu, 38 x 52 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 8 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11506
Poslední dražitel: 11911

Jarní nálada
olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám poškozen, signováno LD
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 7 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2018  21:45:00