Číslo položky: 7945
Poslední dražitel: 7923

Engelmüller Ferdinand (1867 - 1924)

Večer v Polabí
olej plátno na kartonu, 27, 5 x 55, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 39 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2015  22:05:00
Číslo položky: 7906
Poslední dražitel: 8366

Rabas Václav (1885 - 1954)

olej na plátně, 61 x 94 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, dodatečně signováno PD, zezadu katalogová čísla z výstavy, datováno 1939, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 38 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2015  21:50:00
Číslo položky: 7958
Poslední dražitel: 8288

Na Jizeře
olej na kartonu, 51 x 71 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 12 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2015  21:40:00
Číslo položky: 7888
Poslední dražitel: 8537

Stroff Karel (1881 - 1929)

Mozartova fantazie
olej na plátně, 72 x 58 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 26 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2015  21:35:00
Číslo položky: 7892
Poslední dražitel: 9068

Předjaří na Vysočině
olej na plátně, 45 x 60 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1946, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 85 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 7895
Poslední dražitel: 9070

Partie z Běhařova
olej na překližce, 28, 5 x 32, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 20. léta 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 37 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 7897
Poslední dražitel: 9246

Jiříkovice
olej na kartonu, 50 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozen, signováno tužkou PD, datováno 1920, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 58 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 7901
Poslední dražitel: 9277

Věšín Jaroslav (1859 - 1915)

Zimní motiv
kombinovaná technika na kartonu, 25, 5 x 10, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 57 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 7905
Poslední dražitel: 9242

Vysoká škola III
suchá jehla, 41, 5 x 32, 5 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno UD, datováno 1947, v levé dolní části suchá pečeť se značkou ELK, 31/300
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 50 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 7937
Poslední dražitel: 8387

Kreibich Vilém (1884 - 1955)

pastel na papíře, 62 x 77 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 40 600 Kč
Příhoz: 1 000 Kč