Předaukční výstava probíhá od 3. 9. 2018
Pondělí - pátek   10 - 12 a 13 - 17 hod.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 8133
Poslední dražitel: 8520

olej na kartonu, 40, 5 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 14 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 3.12.2015  20:55:00
Číslo položky: 8134
Poslední dražitel: 8526

Volánek Raimund (1857 - 1924)

Odpoledne v parku
olej na plátně, 50 x 82 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, krakeláž, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 10 700 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 3.12.2015  20:50:00
Číslo položky: 8128
Poslední dražitel: 9234

Koledníci
barevná litografie, 29 x 18 cm, nerámováno, volně loženo, papír poškozen, místy skvrny, přeložky, složky, signováno PD, datováno 1936
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 35 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 3.12.2015  20:45:00
Číslo položky: 8127
Poslední dražitel: 9439

Sklizeň obilí
olej na kartonu, 40 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 9 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.12.2015  20:40:00
Číslo položky: 8124
Poslední dražitel: 9437

Pražské střechy
olej na plátně, 80 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 24 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 3.12.2015  20:30:00
Číslo položky: 8125
Poslední dražitel: 9437

Zima
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 21 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 3.12.2015  20:25:00
Číslo položky: 8126
Poslední dražitel: 9451

Na statku
olej na kartonu, 33 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 7 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.12.2015  20:20:00
Číslo položky: 8136
Poslední dražitel: 9452

Nesignováno

Horská romantická krajina
olej na plátně, 87 x 111 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, krakeláž, nesignováno, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 25 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 8139
Poslední dražitel: 9370

Zima
olej na kartonu, 42 x 51 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 5 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.12.2015  20:05:00
Číslo položky: 8135
Poslední dražitel: 9056

Rolín Viktor (1887 - 1942)

olej na překližce, 70 x 100 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 3.12.2015  20:00:00