Číslo položky: 8009
Poslední dražitel: 8639

Stárnutí
suchá jehla, 33, 5 x 23, 5 cm, nerámováno, volně loženo, 69/200, signováno tužkou UD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2015  20:15:00
Číslo položky: 8025
Poslední dražitel: 9345

Chaba Karel (1925 - 2009)

Špejchárek
barevná litografie, 37, 5 x 28 cm, nerámováno, volně loženo, 104/200, signováno tužkou UD, datováno 1983
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2015  20:05:00
Číslo položky: 8152
Poslední dražitel: 9136

Krajina před bouří
olej na kartonu, 26, 5 x 36, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 7 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.12.2015  21:25:00
Číslo položky: 8158
Poslední dražitel: 9460

Z Vožicka
olej na kartonu, 33, 5 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 12 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 3.12.2015  21:10:00
Číslo položky: 8137
Poslední dražitel: 7751

Hromnickij Pavel (1889 - 1977)

V Průhonickém parku
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.12.2015  21:05:00
Číslo položky: 8132
Poslední dražitel: 7994

olej na kartonu, 40 x 50 cm, rámováno, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 17 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 3.12.2015  21:00:00
Číslo položky: 8133
Poslední dražitel: 8520

olej na kartonu, 40, 5 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 14 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 3.12.2015  20:55:00
Číslo položky: 8134
Poslední dražitel: 8526

Volánek Raimund (1857 - 1924)

Odpoledne v parku
olej na plátně, 50 x 82 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, krakeláž, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 10 700 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 3.12.2015  20:50:00
Číslo položky: 8128
Poslední dražitel: 9234

Koledníci
barevná litografie, 29 x 18 cm, nerámováno, volně loženo, papír poškozen, místy skvrny, přeložky, složky, signováno PD, datováno 1936
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 35 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 3.12.2015  20:45:00
Číslo položky: 8127
Poslední dražitel: 9439

Sklizeň obilí
olej na kartonu, 40 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 9 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.12.2015  20:40:00