Číslo položky: 8117
Poslední dražitel: 8715

Mucha Alfons (1860 - 1939)

Zima
barevná litografie fixovaná na kartonu, 41 x 14, 5 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno v kameni PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 22 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2015  20:50:00
Číslo položky: 8118
Poslední dražitel: 8716

Mucha Alfons (1860 - 1939)

Podzim
barevná litografie fixovaná na kartonu, 41 x 14, 5 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno v kameni LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 22 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 8147
Poslední dražitel: 9412

Dostihový závodník
suchá jehla, 32 x 21, 5 cm, nerámováno, volně loženo, mírně poškozeno, signováno UD, datováno 1946
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 22 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2015  20:35:00
Číslo položky: 8161
Poslední dražitel: 9463

Motiv ze Šumavy
olej na kartonu, 27, 5 x 31, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1936
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2015  20:30:00
Číslo položky: 8162
Poslední dražitel: 9118

kombinovaná technika na kartonu, 29 x 32, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 4 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2015  20:25:00
Číslo položky: 8169
Poslední dražitel: 8752

Neprakta Winter Jiří (1924 - 2011)

4 x ilustrace
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 2 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8099
Poslední dražitel: 9072

Nesignováno

Romantická krajina s řekou
akvarel na papíře, 25 x 32 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, místy zažloutlé skvrny, nesignováno, vepředu kovový štítek Bubák Alois, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 22 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2015  20:20:00
Číslo položky: 8101
Poslední dražitel: 9421

olej na kartonu, 40 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1947
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2015  20:15:00
Číslo položky: 8167
Poslední dražitel: 8628

olej na překližce, 49, 5 x 70 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2015  20:05:00
Číslo položky: 8157
Poslední dražitel: 9186

V interiéru
akvarel, tuš na papíře, 16 ,5 x 24, pasparta, zaskleno, papír poškozen, signováno LH, datováno 1934
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 12 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2015  22:40:00