Předaukční výstava bude probíhat
od 30. 4. 2018
pondělí - pátek
10:00 - 12:00 a 13:00 - 17:00 hod.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do květnové aukce 2018.

Číslo položky: 8117
Poslední dražitel: 8715

Mucha Alfons (1860 - 1939)

Zima
barevná litografie fixovaná na kartonu, 41 x 14, 5 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno v kameni PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 22 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2015  20:50:00
Číslo položky: 8118
Poslední dražitel: 8716

Mucha Alfons (1860 - 1939)

Podzim
barevná litografie fixovaná na kartonu, 41 x 14, 5 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno v kameni LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 22 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 8147
Poslední dražitel: 9412

Dostihový závodník
suchá jehla, 32 x 21, 5 cm, nerámováno, volně loženo, mírně poškozeno, signováno UD, datováno 1946
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 22 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2015  20:35:00
Číslo položky: 8161
Poslední dražitel: 9463

Motiv ze Šumavy
olej na kartonu, 27, 5 x 31, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1936
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2015  20:30:00
Číslo položky: 8099
Poslední dražitel: 9072

Nesignováno

Romantická krajina s řekou
akvarel na papíře, 25 x 32 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, místy zažloutlé skvrny, nesignováno, vepředu kovový štítek Bubák Alois, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 22 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2015  20:20:00
Číslo položky: 8101
Poslední dražitel: 9421

olej na kartonu, 40 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1947
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2015  20:15:00
Číslo položky: 8167
Poslední dražitel: 8628

olej na překližce, 49, 5 x 70 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2015  20:05:00
Číslo položky: 8157
Poslední dražitel: 9186

V interiéru
akvarel, tuš na papíře, 16 ,5 x 24, pasparta, zaskleno, papír poškozen, signováno LH, datováno 1934
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 12 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2015  22:40:00
Číslo položky: 7995
Poslední dražitel: 9324

Kuba Ludvík (1863 - 1956)

Zátiší s ovocem
olej plátno na kartonu, 29 x 34 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 000 Kč
Dosažená cena: 72 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2015  22:25:00
Číslo položky: 8027
Poslední dražitel: 9367

Černý Karel (1910 - 1960)

Ležící mužský akt
olej na plátně, 27 x 40 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PH, datováno 1946, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 49 500 Kč
Dosažená cena: 335 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

do květnové aukce 2018