Číslo položky: 7965
Poslední dražitel: 8407

Schovánek Emil (1885 - 1947)

Italská ulička
olej plátno na kartonu, 38, 5 x 38 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno 1912
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 6 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2015  20:15:00
Číslo položky: 7974
Poslední dražitel: 8414

Nesignováno

olej na plátně, 28 x 40 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, zažloutlý lak, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2015  20:10:00
Číslo položky: 7658
Poslední dražitel: 8253

Nesignováno

Květinové zátiší
olej na plátně, 30, 5 x 36 cm, rámováno, nový rám, malba mírně poškozena, obtisknutý vypínací rám, místy krakeláž, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2015  20:00:00
Číslo položky: 8149
Poslední dražitel: 8744

Krajina před bouří
olej na kartonu, 18, 5 x 29 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 17 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2015  21:40:00
Číslo položky: 7828
Poslední dražitel: 9075

Motocykl
serigrafie, 21, 5 x 15 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno tužkou PD, datováno 1986
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2015  21:35:00
Číslo položky: 8095
Poslední dražitel: 9422

Nesignováno

Alpská krajina
olej na kartonu, 40 x 29 cm, rámováno, rám mírně poškozen, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 22 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2015  21:30:00
Číslo položky: 8148
Poslední dražitel: 8051

Venkovská chalupa
kombinovaná technika na kartonu, 19 x 21, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, zezadu potvrzení o pravosti díla od Jana Honsy
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 8154
Poslední dražitel: 9138

Předjaří na venkově
kombinovaná technika na kartonu, 48, 5 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2015  21:20:00
Číslo položky: 8153
Poslední dražitel: 8539

Kerner Petr Július (1881-1963)

Ovce
olej na plátně, 74 x 100 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2015  21:15:00
Číslo položky: 8092
Poslední dražitel: 9419

Podzimní nálada v bukovém lese
olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, karton zvlněn, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 46 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2015  21:05:00