Venkovská chalupa kombinovaná technika na kartonu, 19 x 21, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, zezadu potvrzení o pravosti díla od Jana Honsy
Podzimní nálada v bukovém lese olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, karton zvlněn, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen