Číslo položky: 7900
Poslední dražitel: 9277

Věšín Jaroslav (1859 - 1915)

Zimní motiv
kombinovaná technika na kartonu, 25 x 10 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 58 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2015  21:30:00
Číslo položky: 7936
Poslední dražitel: 8387

Monogram A. P.

Alpská krajina
olej na lepence fixované na kartonu, 11 x 13 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno monogramem A. P. PD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 17 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 7968
Poslední dražitel: 8979

Jaro v Horní Bečvě
olej na kartonu, 50 x 70 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1932, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 32 300 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2015  21:25:00
Číslo položky: 7898
Poslední dražitel: 9169

olej na kartonu, 48, 5 x 64 cm, rámováno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2015  21:05:00
Číslo položky: 7893
Poslední dražitel: 6740

Koudelka Josef (1877 - 1960)

Přadleny
olej na plátně, 79, 5 x 99, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 8 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2015  20:55:00
Číslo položky: 7899
Poslední dražitel: 8360

Nesignováno

Portrét dámy
olej na kartonu, 69 x 53 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2015  20:35:00
Číslo položky: 7924
Poslední dražitel: 8378

Svoboda Josef (1901 - ?)

Pohled na Prahu
olej na plátně, 89 x 120 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, rentoaláž, restaurováno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 12 800 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2015  20:30:00
Číslo položky: 7925
Poslední dražitel: 8379

Marold Luděk (1865 - 1898)

Dáma v klobouku
kombinovaná technika na papíře, 19 x 16 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, rám a pasparta mírně poškozeny, signováno tužkou PD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2015  20:25:00
Číslo položky: 7909
Poslední dražitel: 9032

olej na plátně, 100, 5 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 16 200 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2015  20:20:00
Číslo položky: 7940
Poslední dražitel: 8390

Nečitelně signováno

Zátiší s pomerančem
olej na plátně, 29 x 44 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nečitelně signováno PD, datováno 1901
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2015  20:15:00