Číslo položky: 8072
Poslední dražitel: 9189

Odpočinek po posvícení
olej na plátně, 70 x 90 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 32 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 2.12.2015  21:55:00
Číslo položky: 8067
Poslední dražitel: 9037

Nečitelně signováno

Loučení
kombinovaná technika na papíře, 39, 5 x 31 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, nečitelně signováno LD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 72 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 2.12.2015  21:50:00
Číslo položky: 8069
Poslední dražitel: 9398

Žně u Prahy - Staré Dejvice
olej na kartonu, 50 x 70 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.12.2015  21:35:00
Číslo položky: 8068
Poslední dražitel: 8480

Krajina s chalupou
olej na kartonu, 50 x 70 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 7 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.12.2015  21:30:00
Číslo položky: 8064
Poslední dražitel: 9395

olej na kartonu, 35 x 49, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 7 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.12.2015  21:20:00
Číslo položky: 8065
Poslední dražitel: 9294

Jiřincová Ludmila (1912 - 1994)

Sv. Kateřina
kombinovaná technika na papíře, 20 x 11 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8029
Poslední dražitel: 9191

Holý Miloslav (1897 - 1974)

Cesta do Slatiňan
olej plátno na kartonu, 28 x 47 cm, rámováno, zaskleno, signováno PD, datováno nečitelně, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.12.2015  21:10:00
Číslo položky: 8028
Poslední dražitel: 8647

Holan Karel (1893 - 1953)

Pražský motiv
olej plátno na kartonu, 33 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1948, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 15 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.12.2015  21:05:00
Číslo položky: 7982
Poslední dražitel: 8419

Kremlička Rudolf - okruh autora

Sedící dáma
olej na plátně, 66 x 47 cm, rámováno, malba zkrakelována, dodatečně signováno LD, datováno 1909
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.12.2015  21:00:00
Číslo položky: 7996
Poslední dražitel: 8429

Horská krajina
olej plátno na kartonu, 100 x 94 cm, nerámováno, malba poškozena, rentoaláž, dodatečně signováno LD, datováno 1924
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.12.2015  20:55:00