9 300 000 Kč

Číslo položky: 8029
Poslední dražitel: 9191

Holý Miloslav (1897 - 1974)

Cesta do Slatiňan
olej plátno na kartonu, 28 x 47 cm, rámováno, zaskleno, signováno PD, datováno nečitelně, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.12.2015  21:10:00
Číslo položky: 8028
Poslední dražitel: 8647

Holan Karel (1893 - 1953)

Pražský motiv
olej plátno na kartonu, 33 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1948, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 15 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.12.2015  21:05:00
Číslo položky: 7982
Poslední dražitel: 8419

Kremlička Rudolf - okruh autora

Sedící dáma
olej na plátně, 66 x 47 cm, rámováno, malba zkrakelována, dodatečně signováno LD, datováno 1909
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.12.2015  21:00:00
Číslo položky: 7996
Poslední dražitel: 8429

Horská krajina
olej plátno na kartonu, 100 x 94 cm, nerámováno, malba poškozena, rentoaláž, dodatečně signováno LD, datováno 1924
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.12.2015  20:55:00
Číslo položky: 7990
Poslední dražitel: 9343

Chalupa pod Kršlí (Horní Bečva)
olej na kartonu, 25 x 30, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1942
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.12.2015  20:50:00
Číslo položky: 7988
Poslední dražitel: 9347

Hanzen Alexei Vasilievich (1876 - 1937)

V zátoce
sépie na papíře, 27 x 36 cm, rámováno, zaskleno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 7 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.12.2015  20:45:00
Číslo položky: 7980
Poslední dražitel: 9314

Domky na kopečku, Ml. Vožice
olej na kartonu, 22 x 25, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1947, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Dosažená cena: 10 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.12.2015  20:40:00
Číslo položky: 7986
Poslední dražitel: 8422

Zatopené rašeliniště
olej na plátně, 38 x 61 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1971, přiložen původní nákupní doklad
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 6 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7981
Poslední dražitel: 9336

Liesler Josef (1912 - 2005)

olej na plátně, 68 x 54 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno 1936, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 28 200 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.12.2015  20:35:00
Číslo položky: 7978
Poslední dražitel: 9225

Benecká chalupa
olej na lepence fixované na kartonu, 36, 5 x 51 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno nečitelně PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 6 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.12.2015  20:30:00