Číslo položky: 8110
Poslední dražitel: 9426

Nečitelně signováno

Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 275 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2015  22:05:00
Číslo položky: 8130
Poslední dražitel: 9083

Nesignováno

Portrét chlapce
olej na plátně, 51 x 42, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, krakeláž, nesignováno, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 8044
Poslední dražitel: 9387

Monogram A. P.

Alpská krajina
olej plátno na kartonu, 26 x 22 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, krakeláž, signováno monogramem A. P. LD, zezadu ověření soudního znalce Maxmiliána Duchka, 1. pol. 19. stol.
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 32 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2015  22:00:00
Číslo položky: 8103
Poslední dražitel: 8705

kvaš na papíře, 35 x 26 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 21 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2015  21:40:00
Číslo položky: 8106
Poslední dražitel: 9175

Cesta k horám
olej na plátně, 50, 5 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1970, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 58 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 8105
Poslední dražitel: 9058

Feikl Stanislav (1883 - 1933)

Chrám sv. Mikuláše
olej na kartonu, 99 x 69, 5 cm, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 12 700 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2015  21:35:00
Číslo položky: 8098
Poslední dražitel: 9072

Feikl Stanislav (1883 - 1933)

Půlnoční krajina v lese
olej na kartonu, 70 x 100 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 8 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2015  21:25:00
Číslo položky: 8097
Poslední dražitel: 9193

Hosperger Emanuel (1891 - 1984)

olej na plátně, 35, 5 x 66 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2015  21:10:00
Číslo položky: 8032
Poslední dražitel: 9025

Nesignováno

Romantická krajina s řekou
olej na plátně, 73 x 100 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, krakeláž, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 15 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2015  21:05:00
Číslo položky: 8038
Poslední dražitel: 9382

Hynais Vojtěch (1854 - 1925)

Dívka se zrcadlem
olej na plátně, 34 x 42 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, místy krakeláž, signováno LD, 2. pol. 19. století, přiložen odborný znalecký posudek
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 64 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč