Staré chalupy olej na kartonu, 50, 5 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Na výletě olej na plátně, 70 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Večer v Polabí olej plátno na kartonu, 27, 5 x 55, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Jarní krajina olej na plátně, 61 x 94 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, dodatečně signováno PD, zezadu katalogová čísla z výstavy, datováno 1939, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen