Číslo položky: 8087
Poslední dražitel: 8493

Nečitelně signováno

Dívka v lese
olej na překližce, 40 x 32 cm, rámováno, rám mírně poškozen, nečitelně signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 10 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2015  20:55:00
Číslo položky: 8090
Poslední dražitel: 8490

Krajina s koňským povozem
olej plátno na kartonu, 21 x 26, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 20 200 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2015  20:45:00
Číslo položky: 8091
Poslední dražitel: 9065

kombinovaná technika, kvaš, tempera na kartonu, 25 x 34 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 22 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 8107
Poslední dražitel: 9246

Nesignováno

Portrét chlapce
olej na plátně, 66 x 50 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, krakeláž, nesignováno, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2015  20:20:00
Číslo položky: 8102
Poslední dražitel: 9410

Sedláček Vojtěch (1892 - 1973)

Polní práce
akvarel na papíře, 23, 5 x 33, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1960
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2015  20:15:00
Číslo položky: 8108
Poslední dražitel: 9247

Nesignováno

olej na plátně, 68 x 54 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, krakeláž, nesignováno, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8109
Poslední dražitel: 8508

Nesignováno

Portrét muže
olej na plátně, 88 x 68 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2015  20:05:00
Číslo položky: 8089
Poslední dražitel: 8009

Podešva František (1893 - 1979)

Sirotek
olej na plátně, 45 x 34, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 44 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2015  00:00:00
Číslo položky: 7907
Poslední dražitel: 9078

Staré chalupy
olej na kartonu, 50, 5 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 28 000 Kč
Dosažená cena: 35 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2015  22:10:00
Číslo položky: 7890
Poslední dražitel: 8832

Na výletě
olej na plátně, 70 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 71 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2015  22:05:00