Květinové zátiší olej na plátně, 60, 5 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, zezadu přípis "Paříž 1916", ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Podzim v zámeckém parku olej na plátně, 60 x 38 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba a plátno původně poškozeny, následně restaurovány, signováno LD, 1. pol. 20. století, odborný znalecký posudek přiložen
Letní krajina olej na kartonu, 48 x 63 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, v pravé části karton natržen cca 20 cm, nutno čistit a restaurovat, signováno PD, datováno nečitelně, ověřovací certifikát p...