9 300 000 Kč

Číslo položky: 7846
Poslední dražitel: 9036

Jaro v bukovém lese
olej plátno na kartonu, 40 x 49, 5 cm, rámováno, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 68 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 24.11.2015  21:25:00
Číslo položky: 7853
Poslední dražitel: 8576

Bílek Alois (1887 - 1960)

Květinové zátiší
olej na plátně, 60, 5 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, zezadu přípis "Paříž 1916", ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.11.2015  21:15:00
Číslo položky: 7876
Poslední dražitel: 6867

Načeradský Jiří (1939 - 2014)

Akty
olej na plátně, 33 x 43 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, zezadu signováno autorem, datováno 1976
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 25 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 7855
Poslední dražitel: 8577

Engelmüller Ferdinand (1867 - 1924)

Podzim v zámeckém parku
olej na plátně, 60 x 38 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba a plátno původně poškozeny, následně restaurovány, signováno LD, 1. pol. 20. století, odborný znalecký posudek přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 31 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 24.11.2015  21:05:00
Číslo položky: 7878
Poslední dražitel: 8809

Zima
olej na kartonu, 33, 5 x 44 cm, rámováno, signováno PD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 17 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 7856
Poslední dražitel: 8399

Boháček Karel (1886 - 1928)

Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 9 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.11.2015  21:00:00
Číslo položky: 7889
Poslední dražitel: 7914

Skála Karel V. (1908 - 2001)

olej plátno na kartonu, 21 x 26 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7953
Poslední dražitel: 9039

Mařák Julius Edvard (1832 - 1899)

Alpská krajina s figurální stafáží
tuš na papíře, 21, 5 x 31, 5 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 27 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.11.2015  20:50:00
Číslo položky: 7972
Poslední dražitel: 8660

Plavení koní
olej na plátně, 50 x 85 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.11.2015  20:45:00
Číslo položky: 7956
Poslední dražitel: 9296

Hofmann Karl (1852 - 1926)

Dolomity
olej na plátně, 81 x 101 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, datováno 1917
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.11.2015  20:35:00