Číslo položky: 8055
Poslední dražitel: 9269

olej plátno na kartonu, 23, 5 x 29, 5 , rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1941
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 5 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.11.2015  20:45:00
Číslo položky: 6556
Poslední dražitel: 8520

Christov Georgi (1897 - ?)

Moře
olej na kartonu, 28 x 32 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 2 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8043
Poslední dražitel: 9260

Diana na lovu
lept, 36 x 30 cm, rámováno, nezaskleno, zažloutlý papír, mírně poškozen, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 9 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.11.2015  20:25:00
Číslo položky: 8054
Poslední dražitel: 9269

Feikl Stanislav (1883 - 1933)

Masařská ulice
olej na kartonu, 50, 5 x 70, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8050
Poslední dražitel: 9266

Zahel Adolf A. (1888 - 1958)

Velká krajina
olej na plátně, 60 x 80 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, datováno 1909
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Dosažená cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.11.2015  20:20:00
Číslo položky: 8052
Poslední dražitel: 7175

Pohled na hrad
olej plátno na kartonu, 36 x 50, 5 cm, rámováno, rám a mallba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1928
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 12 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 8041
Poslední dražitel: 8203

Nečitelně signováno

olej na kartonu, 50 x 69, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nečitelně signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 8 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.11.2015  20:10:00
Číslo položky: 8048
Poslední dražitel: 9265

Novák Václav Vojtěch (1901 - 1969)

olej na plátně, 50 x 90 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1967
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.11.2015  20:05:00