9 300 000 Kč

PŘÍJEM PŘEDMĚTŮ DO AUKCE KVĚTEN 2020 POKRAČUJE.

telefonicky s Vámi dohodneme schůzku u nás v galerii nebo u Vás doma.

Číslo položky: 7949
Poslední dražitel: 8395

Na poli
olej na plátně, 76, 5 x 96 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, krakeláž, signováno PD, datováno 1921, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 45 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2015  21:20:00
Číslo položky: 7938
Poslední dražitel: 8897

Skála Karel V. (1908 - 2001)

Gondoliér
kombinovaná technika na kartonu, 50 x 40 cm, rámováno, signováno PD, z umělecké pozůstalosti autora, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2015  21:00:00
Číslo položky: 7941
Poslední dražitel: 8650

olej na plátně, 35 x 27 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 28 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2015  20:55:00
Číslo položky: 7942
Poslední dražitel: 8277

olej na kartonu, 49 x 57 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2015  20:50:00
Číslo položky: 7962
Poslední dražitel: 8405

Břízy
olej na kartonu, 65 x 45 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1926, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 8 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2015  20:40:00
Číslo položky: 7963
Poslední dražitel: 8914

Skála Karel V. (1908 - 2001)

Pierot
kombinovaná technika na kartonu, 40 x 30 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, z umělecké pozůstalosti autora, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 7 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2015  20:35:00
Číslo položky: 7964
Poslední dražitel: 8667

Skála Karel V. (1908 - 2001)

Dívčí poloakt
olej na plátně, 55 x 39 cm, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, z umělecké pozůstalosti autora, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2015  20:30:00
Číslo položky: 7976
Poslední dražitel: 8415

Nesignováno

Mytologická scéna
olej na plátně, 41 x 47 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, v horní části protrženo, záplata, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2015  20:25:00
Číslo položky: 7979
Poslední dražitel: 8631

Chalupa
olej na kartonu, 32 x 27, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nutno čistit, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 7 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7977
Poslední dražitel: 8415

Nečitelně signováno

Na loďce
olej na plátně, 24 x 29 cm, rámováno, nepůvodní rám, malba poškozena, krakeláž, nečitelně signováno PD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2015  20:20:00

do aukce Květen 2020.