Pierot kombinovaná technika na kartonu, 40 x 30 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, z umělecké pozůstalosti autora, 2. pol. 20. století
Květinové zátiší olej na plátně, 30, 5 x 36 cm, rámováno, nový rám, malba mírně poškozena, obtisknutý vypínací rám, místy krakeláž, nesignováno, 1. pol. 20. století