9 300 000 Kč

Číslo položky: 7942
Poslední dražitel: 8277

olej na kartonu, 49 x 57 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2015  20:50:00
Číslo položky: 7962
Poslední dražitel: 8405

Břízy
olej na kartonu, 65 x 45 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1926, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 8 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2015  20:40:00
Číslo položky: 7963
Poslední dražitel: 8914

Skála Karel V. (1908 - 2001)

Pierot
kombinovaná technika na kartonu, 40 x 30 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, z umělecké pozůstalosti autora, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 7 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2015  20:35:00
Číslo položky: 7964
Poslední dražitel: 8667

Skála Karel V. (1908 - 2001)

Dívčí poloakt
olej na plátně, 55 x 39 cm, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, z umělecké pozůstalosti autora, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2015  20:30:00
Číslo položky: 7976
Poslední dražitel: 8415

Nesignováno

Mytologická scéna
olej na plátně, 41 x 47 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, v horní části protrženo, záplata, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2015  20:25:00
Číslo položky: 7979
Poslední dražitel: 8631

Chalupa
olej na kartonu, 32 x 27, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nutno čistit, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 7 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7977
Poslední dražitel: 8415

Nečitelně signováno

Na loďce
olej na plátně, 24 x 29 cm, rámováno, nepůvodní rám, malba poškozena, krakeláž, nečitelně signováno PD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2015  20:20:00
Číslo položky: 7965
Poslední dražitel: 8407

Schovánek Emil (1885 - 1947)

Italská ulička
olej plátno na kartonu, 38, 5 x 38 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno 1912
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 6 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2015  20:15:00
Číslo položky: 7974
Poslední dražitel: 8414

Nesignováno

olej na plátně, 28 x 40 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, zažloutlý lak, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2015  20:10:00
Číslo položky: 7658
Poslední dražitel: 8253

Nesignováno

Květinové zátiší
olej na plátně, 30, 5 x 36 cm, rámováno, nový rám, malba mírně poškozena, obtisknutý vypínací rám, místy krakeláž, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2015  20:00:00