Probíhá příprava vánoční aukce 2018.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 7964
Poslední dražitel: 8667

Skála Karel V. (1908 - 2001)

Dívčí poloakt
olej na plátně, 55 x 39 cm, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, z umělecké pozůstalosti autora, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2015  20:30:00
Číslo položky: 7976
Poslední dražitel: 8415

Nesignováno

Mytologická scéna
olej na plátně, 41 x 47 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, v horní části protrženo, záplata, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2015  20:25:00
Číslo položky: 7979
Poslední dražitel: 8631

Chalupa
olej na kartonu, 32 x 27, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nutno čistit, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 7 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7977
Poslední dražitel: 8415

Nečitelně signováno

Na loďce
olej na plátně, 24 x 29 cm, rámováno, nepůvodní rám, malba poškozena, krakeláž, nečitelně signováno PD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2015  20:20:00
Číslo položky: 7965
Poslední dražitel: 8407

Schovánek Emil (1885 - 1947)

Italská ulička
olej plátno na kartonu, 38, 5 x 38 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno 1912
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 6 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2015  20:15:00
Číslo položky: 8149
Poslední dražitel: 8744

Krajina před bouří
olej na kartonu, 18, 5 x 29 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 17 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2015  21:40:00
Číslo položky: 8095
Poslední dražitel: 9422

Nesignováno

Alpská krajina
olej na kartonu, 40 x 29 cm, rámováno, rám mírně poškozen, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 22 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2015  21:30:00
Číslo položky: 8148
Poslední dražitel: 8051

Venkovská chalupa
kombinovaná technika na kartonu, 19 x 21, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, zezadu potvrzení o pravosti díla od Jana Honsy
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 8154
Poslední dražitel: 9138

Předjaří na venkově
kombinovaná technika na kartonu, 48, 5 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2015  21:20:00
Číslo položky: 8092
Poslední dražitel: 9419

Podzimní nálada v bukovém lese
olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, karton zvlněn, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 46 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2015  21:05:00