Číslo položky: 7950
Poslední dražitel: 9214

Konečný Josef (1909 - 1989)

olej na plátně, 100 x 78 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2015  20:05:00
Číslo položky: 7865
Poslední dražitel: 8799

Motiv z Bítova
olej na plátně, 89 x 199 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1935, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 90 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 25.11.2015  22:50:00
Číslo položky: 7868
Poslední dražitel: 8980

Bauch Jan (1898 - 1995)

Pohled na Prahu
kombinovaná technika na plátně (olej, tempera), 88 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LH, datováno 1954, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 230 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 7861
Poslední dražitel: 8202

Veith Eduard (1856 - 1925)

Dívky hrající si s puttim
olej na plátně, 68 x 55 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD s přípisem Wien, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 46 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 25.11.2015  22:25:00
Číslo položky: 7867
Poslední dražitel: 8586

Vnitřek chrámu
olej na plátně, 89 x 199 cm, nerámováno, malba poškozena, nutno restaurovat, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 46 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 25.11.2015  22:10:00
Číslo položky: 7875
Poslední dražitel: 8893

Jansa Václav (1859 - 1913)

Soumrak na rybníce
olej na kartonu, 43 x 64, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 40 100 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 7857
Poslední dražitel: 9238

V borovém lese
olej na plátně, 70 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno PD, 30. léta 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 26 000 Kč
Dosažená cena: 134 600 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 25.11.2015  21:45:00
Číslo položky: 7859
Poslední dražitel: 9228

Obrovský Jakub (1882 - 1949)

Studie k obrazu Pan a dívka na jaře
olej na překližce, 29 x 36 cm, rámováno, nesignováno, přiložen odborný znalecký posudek od PhDr. Marie Rakušanové, 30. léta 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 33 200 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 7864
Poslední dražitel: 8897

Svoboda Josef (1901 - ?)

Motiv z Benátek
olej na plátně, 89 x 89 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 65 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 7862
Poslední dražitel: 8341

Polní cesta
olej na plátně, 38 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 17 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.11.2015  21:40:00