Pramice olej na kartonu, 49 x 64 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena,zezadu "Výstava Hlinsko 1941", číslo katalogu 390, signováno PD, 20. léta 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla při...