Číslo položky: 7885
Poslední dražitel: 8549

Jelen v říji
olej na plátně, 55, 5 x 45, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nutno restaurovat, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 25 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.11.2015  21:45:00
Číslo položky: 7934
Poslední dražitel: 9014

Michalčík Antonín (1914 - 1998)

Umyté město
olej na plátně, 60, 5 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, v pravé dolní části mírná krakeláž, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 24 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 7843
Poslední dražitel: 8389

Schikaneder Jakub (1855 - 1924)

Pohled na most
uhel na papíře, 20 x 26 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno monogramem J. S. LD, uprostřed pozůstalostní razítko autora, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.11.2015  21:40:00
Číslo položky: 7869
Poslední dražitel: 9193

olej na plátně, 70 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.11.2015  21:35:00
Číslo položky: 7840
Poslední dražitel: 9118

Pramice
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 42 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 23.11.2015  21:30:00
Číslo položky: 7927
Poslední dražitel: 7209

Obrovský Jakub (1882 - 1949)

Dívčí akt u potoka
olej na plátně, 50 x 67 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, rentoaláž, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 26 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.11.2015  21:25:00
Číslo položky: 8045
Poslední dražitel: 9359

Kuba Ludvík (1863 - 1956)

Partie z Českého Krumlova
olej plátno na kartonu, 23 x 30, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 22 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.11.2015  21:20:00
Číslo položky: 8040
Poslední dražitel: 9259

Lesní potok
olej na plátně, 60 x 74 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno tužkou LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 17 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.11.2015  21:10:00
Číslo položky: 8073
Poslední dražitel: 9282

Multrus Josef (1898 - 1957)

Hodina hudby
olej na plátně, 64 x 73, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.11.2015  21:05:00
Číslo položky: 8039
Poslední dražitel: 9126

Istler Josef (1919 - 2000)

Hlava II
obraz, kombinovaná technika na kartonu, 41, 5 x 29, 5 cm, rámováno, signováno PD, datováno 1997
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 7 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.11.2015  20:55:00