Číslo položky: 7891
Poslední dražitel: 8223

Höbart A. (1834 - 1905)

olej na dřevě, 15, 5 x 32 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 13 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.11.2015  20:30:00
Číslo položky: 7952
Poslední dražitel: 9095

Trh v Paříži
lept, 51 x 42 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno v kameni PD, datováno 1909
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.11.2015  20:20:00
Číslo položky: 7894
Poslední dražitel: 9253

Pohled na Prahu
olej na kartonu, 50 x 61 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nutno čistit, signováno PD, přímý dar od autora, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.11.2015  20:00:00
Číslo položky: 7886
Poslední dražitel: 8902

Nejedlý Otakar (1883 - 1957)

Noční krajina
olej plátno na kartonu, 69 x 50 cm, rámováno, malba poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 28 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.11.2015  22:35:00
Číslo položky: 7847
Poslední dražitel: 9193

olej na plátně, 49 x 69 cm, rámováno, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 61 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 24.11.2015  22:30:00
Číslo položky: 7880
Poslední dražitel: 6447

Nesignováno

olej na plátně, 42 x 32 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 37 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 7849
Poslední dražitel: 9102

Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 43 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 24.11.2015  22:10:00
Číslo položky: 7851
Poslední dražitel: 8893

Rodný domek
olej na kartonu, 42 x 64 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1944, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 14 000 Kč
Dosažená cena: 27 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 7845
Poslední dražitel: 8570

olej plátno na kartonu, 46 x 31, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 000 Kč
Dosažená cena: 41 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 24.11.2015  22:05:00
Číslo položky: 7852
Poslední dražitel: 8396

Boháček Karel (1886 - 1928)

olej na kartonu, 45 x 61 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nutno čistit, signováno PD, datováno nečitelně, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 19 000 Kč
Příhoz: 500 Kč