Probíhá příprava vánoční aukce 2018.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 8002
Poslední dražitel: 9351

Léto na Vysočině
olej na plátně, 24, 5 x 34, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1954, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 76 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2015  21:25:00
Číslo položky: 8017
Poslední dražitel: 9398

Lesní zátiší s potokem
olej na kartonu, 65, 5 x 85 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 116 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 8003
Poslední dražitel: 7948

Motiv z Bítova
olej na kartonu, 32, 5 x 43 cm, rámováno, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 17 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2015  21:10:00
Číslo položky: 8021
Poslední dražitel: 9017

Březina Václav (1862 - 1906)

Podzim v lese
olej na kartonu, 29 x 20 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 36 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2015  21:05:00
Číslo položky: 8020
Poslední dražitel: 9017

olej na kartonu, 24 x 30 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 57 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2015  20:50:00
Číslo položky: 8022
Poslední dražitel: 9018

Březina Václav (1862 - 1906)

Boží muka
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 31 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 8168
Poslední dražitel: 9122

Jarní louka
olej na plátně, 54 x 67 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nutno čistit, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 8 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8019
Poslední dražitel: 9016

olej na kartonu, 24 x 30 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 56 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2015  20:45:00
Číslo položky: 8024
Poslední dražitel: 8192

Kreutz Jan (1897 - 1979)

Bětka s jablky
olej na kartonu, 73 x 61 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, obraz zakoupen na výstavě Jana Kreutze v roce 1942, přiložen původní nákupní doklad
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 8026
Poslední dražitel: 9375

Skála Karel V. (1908 - 2001)

Ležící dívčí akt
olej na sololitu, 41 x 55 cm, rámováno, signováno PD, 2. pol. 20. století, z umělecké pozůstalosti autora
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2015  20:25:00