Číslo položky: 7995
Poslední dražitel: 9324

Kuba Ludvík (1863 - 1956)

Zátiší s ovocem
olej plátno na kartonu, 29 x 34 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 000 Kč
Dosažená cena: 72 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2015  22:25:00
Číslo položky: 8027
Poslední dražitel: 9367

Černý Karel (1910 - 1960)

Ležící mužský akt
olej na plátně, 27 x 40 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PH, datováno 1946, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 49 500 Kč
Dosažená cena: 335 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 8031
Poslední dražitel: 9024

Katedrála v Kolíně nad Rýnem
olej na plátně, 123, 5 x 98 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1922, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 41 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 7998
Poslední dražitel: 9065

Liesler Josef (1912 - 2005)

Chudé děti
olej na plátně, 60 x 40 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno LD, datováno 1944, zezadu razítko z výstavy v Mánesu v roce 1944
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 91 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2015  22:20:00
Číslo položky: 8030
Poslední dražitel: 9024

Emler František (1912 - 1992)

Jaro na vsi
olej na kartonu, 69 x 119 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno LD, datováno 1943
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 22 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 7991
Poslední dražitel: 7383

Turecký důstojník
pastel na papíře, 76 x 57 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PH, datováno 1997, zezadu potvrzení z výstavy z roku 1997
Vyvolávací cena: 49 500 Kč
Dosažená cena: 275 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2015  22:15:00
Číslo položky: 7970
Poslední dražitel: 6511

Radimský Václav (1867 - 1946)

Labská tůňka
olej na kartonu, 68 x 98 cm, rámováno, nepůvodní rám, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 95 000 Kč
Dosažená cena: 227 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2015  22:10:00
Číslo položky: 8104
Poslední dražitel: 9105

Pod Pantheonem
olej na plátně, 72 x 99 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1958, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 140 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 8004
Poslední dražitel: 7950

olej na kartonu, 50 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 18 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2015  21:50:00
Číslo položky: 8023
Poslední dražitel: 8075

Brunovský Albín (1935 - 1997)

Labyrint světa a ráj srdce, konvolut 7 kusů grafických listů
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 165 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2015  21:45:00