Číslo položky: 7887
Poslední dražitel: 8900

Erdelyi Vojtěch (1891 - 1955)

Magnolie
olej na plátně, 101 x 80, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 175 000 Kč
Dosažená cena: 520 000 Kč
Příhoz: 10 000 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2015  21:20:00
Číslo položky: 7946
Poslední dražitel: 8909

Návrh na knihu Katuška a deset
olej na plátně, 50, 5 x 34 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 42 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2015  21:15:00
Číslo položky: 8119
Poslední dražitel: 9439

Mucha Alfons (1860 - 1939)

Jaro
barevná litografie fixovaná na kartonu, 41 x 14, 5 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno v kameni PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 26 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 8120
Poslední dražitel: 9440

Mucha Alfons (1860 - 1939)

Léto
barevná litografie fixovaná na kartonu, 41 x 14, 5 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno v kameni LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 26 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 8100
Poslední dražitel: 9319

Nesignováno

Portrét dámy
kombinovaná technika na kartonu, 48 x 30, 5 cm, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, zezadu přípis, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 24 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2015  21:10:00
Číslo položky: 8005
Poslední dražitel: 9212

olej na kartonu, 29, 5 x 37, 5 cm, rámováno, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 42 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2015  21:05:00
Číslo položky: 8081
Poslední dražitel: 8761

V zimě na Turnovsku
olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno s přípisem PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 62 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2015  20:55:00
Číslo položky: 8121
Poslední dražitel: 8605

Pytlák s úlovkem
olej na překližce, 65 x 50 cm, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 86 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 8122
Poslední dražitel: 9089

Minařík Jan B. (1862 - 1937)

Sběr vinné révy
olej na plátně, 49 x 59 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, zezadu věnování, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 8160
Poslední dražitel: 9054

Skála Karel V. (1908 - 2001)

Zátiší s Vermutem
olej na sololitu, 35 x 25 cm, nerámováno, zezadu razítko z umělecké pozůstalosti autora, nesignováno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 9 300 Kč
Příhoz: 100 Kč