Číslo položky: 7990
Poslední dražitel: 9343

Chalupa pod Kršlí (Horní Bečva)
olej na kartonu, 25 x 30, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1942
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.12.2015  20:50:00
Číslo položky: 7988
Poslední dražitel: 9347

Hanzen Alexei Vasilievich (1876 - 1937)

V zátoce
sépie na papíře, 27 x 36 cm, rámováno, zaskleno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 7 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.12.2015  20:45:00
Číslo položky: 7980
Poslední dražitel: 9314

Domky na kopečku, Ml. Vožice
olej na kartonu, 22 x 25, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1947, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Dosažená cena: 10 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.12.2015  20:40:00
Číslo položky: 7986
Poslední dražitel: 8422

Zatopené rašeliniště
olej na plátně, 38 x 61 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1971, přiložen původní nákupní doklad
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 6 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7981
Poslední dražitel: 9336

Liesler Josef (1912 - 2005)

olej na plátně, 68 x 54 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno 1936, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 28 200 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.12.2015  20:35:00
Číslo položky: 7978
Poslední dražitel: 9225

Benecká chalupa
olej na lepence fixované na kartonu, 36, 5 x 51 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno nečitelně PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 6 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.12.2015  20:30:00
Číslo položky: 7987
Poslední dražitel: 8265

Bystřička u Martina
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 6 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7994
Poslední dražitel: 9327

olej na kartonu, 35 x 49, 5 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno tužkou LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.12.2015  20:25:00
Číslo položky: 8000
Poslední dražitel: 8432

Krajina před bouří
olej na kartonu, 24 x 35 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 9 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7999
Poslední dražitel: 8830

olej na kartonu, 24 x 33 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1935
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.12.2015  20:05:00