Předaukční výstava probíhá od 4. do 27. září 2017.

Číslo položky: 7953
Poslední dražitel: 9039

Mařák Julius Edvard (1832 - 1899)

Alpská krajina s figurální stafáží
tuš na papíře, 21, 5 x 31, 5 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 27 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.11.2015  20:50:00
Číslo položky: 7972
Poslední dražitel: 8660

Plavení koní
olej na plátně, 50 x 85 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.11.2015  20:45:00
Číslo položky: 7956
Poslední dražitel: 9296

Hofmann Karl (1852 - 1926)

Dolomity
olej na plátně, 81 x 101 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, datováno 1917
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.11.2015  20:35:00
Číslo položky: 8042
Poslední dražitel: 6561

Čížková Dagmar (1911 - 1993)

Topolky
olej na sololitu, 79 x 63 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1944
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.11.2015  20:15:00
Číslo položky: 7850
Poslední dražitel: 8967

Motiv z Hlinska
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 46 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 23.11.2015  22:20:00
Číslo položky: 7844
Poslední dražitel: 9074

Podzimní nálada v lese
olej plátno kartonu, 50 x 40 cm, rámováno, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 155 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 23.11.2015  22:10:00
Číslo položky: 7874
Poslední dražitel: 9142

Chalupa na Vysočině
olej na plátně, 61 x 80 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 17 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.11.2015  21:55:00
Číslo položky: 7877
Poslední dražitel: 9038

Podvečerní krajina s rybníkem
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 42 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 7841
Poslední dražitel: 9210

Můj strom
olej na plátně, 70, 5 x 55 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1983, přiložen nákupní doklad z roku 2013, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 45 000 Kč
Dosažená cena: 51 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 23.11.2015  21:45:00
Číslo položky: 7842
Poslední dražitel: 8389

Partie na Kocandě
olej na kartonu, 43 x 61 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 22 000 Kč
Příhoz: 500 Kč