Probíhá příprava vánoční aukce 2018.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 8071
Poslední dražitel: 8481

Brunner Antonín (1881 - 1958)

Andělský orchestr
olej na plátně, 60, 5 x 80 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1947
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 28 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.12.2015  22:30:00
Číslo položky: 8066
Poslední dražitel: 7993

Dvorský Bohumír (1902 - 1976)

Letní krajina - sv. Kopeček
olej na plátně, 55 x 116 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 47 600 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 2.12.2015  22:15:00
Číslo položky: 8123
Poslední dražitel: 9215

Váchal Josef (1884 - 1969)

15 barevných dřevorytů na náměty povídek E. A. Poeho
15 barevných dřevorytů na náměty slavných povídek E. A. Poeho, volně loženo v papírových deskách, Pourova edice v Praze, cca 15 x 9 cm/ks, signováno v kameni, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 15 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 8070
Poslední dražitel: 9193

Na Kampě - Hrnčířské trhy
olej na plátně, 65 x 84 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 61 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 2.12.2015  21:55:00
Číslo položky: 8072
Poslední dražitel: 9189

Odpočinek po posvícení
olej na plátně, 70 x 90 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 32 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 8067
Poslední dražitel: 9037

Nečitelně signováno

Loučení
kombinovaná technika na papíře, 39, 5 x 31 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, nečitelně signováno LD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 72 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 2.12.2015  21:50:00
Číslo položky: 8069
Poslední dražitel: 9398

Žně u Prahy - Staré Dejvice
olej na kartonu, 50 x 70 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.12.2015  21:35:00
Číslo položky: 8068
Poslední dražitel: 8480

Krajina s chalupou
olej na kartonu, 50 x 70 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 7 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.12.2015  21:30:00
Číslo položky: 8064
Poslední dražitel: 9395

olej na kartonu, 35 x 49, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 7 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.12.2015  21:20:00
Číslo položky: 8065
Poslední dražitel: 9294

Jiřincová Ludmila (1912 - 1994)

Sv. Kateřina
kombinovaná technika na papíře, 20 x 11 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč