Číslo položky: 8124
Poslední dražitel: 9437

Pražské střechy
olej na plátně, 80 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 24 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 3.12.2015  20:30:00
Číslo položky: 8125
Poslední dražitel: 9437

Zima
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 21 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 3.12.2015  20:25:00
Číslo položky: 8126
Poslední dražitel: 9451

Na statku
olej na kartonu, 33 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 7 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.12.2015  20:20:00
Číslo položky: 8136
Poslední dražitel: 9452

Nesignováno

Horská romantická krajina
olej na plátně, 87 x 111 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, krakeláž, nesignováno, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 25 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 8139
Poslední dražitel: 9370

Zima
olej na kartonu, 42 x 51 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 5 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.12.2015  20:05:00
Číslo položky: 8135
Poslední dražitel: 9056

Rolín Viktor (1887 - 1942)

olej na překližce, 70 x 100 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 3.12.2015  20:00:00
Číslo položky: 8071
Poslední dražitel: 8481

Brunner Antonín (1881 - 1958)

Andělský orchestr
olej na plátně, 60, 5 x 80 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1947
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 28 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.12.2015  22:30:00
Číslo položky: 8066
Poslední dražitel: 7993

Dvorský Bohumír (1902 - 1976)

Letní krajina - sv. Kopeček
olej na plátně, 55 x 116 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 47 600 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 2.12.2015  22:15:00
Číslo položky: 8123
Poslední dražitel: 9215

Váchal Josef (1884 - 1969)

15 barevných dřevorytů na náměty povídek E. A. Poeho
15 barevných dřevorytů na náměty slavných povídek E. A. Poeho, volně loženo v papírových deskách, Pourova edice v Praze, cca 15 x 9 cm/ks, signováno v kameni, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 15 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 8070
Poslední dražitel: 9193

Na Kampě - Hrnčířské trhy
olej na plátně, 65 x 84 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 61 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 2.12.2015  21:55:00