Číslo položky: 7858
Poslední dražitel: 8580

Kateřinky
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 39 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 25.11.2015  21:35:00
Číslo položky: 7866
Poslední dražitel: 8586

V interiéru
olej na plátně, 89 x 199 cm, nerámováno, malba silně poškozena, nutno restaurovat, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 20 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 7863
Poslední dražitel: 7865

Nowopacký Jan (1821 - 1908)

Děti s psíkem
olej na dřevě, 23, 5 x 29 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1856
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 21 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.11.2015  21:20:00
Číslo položky: 7872
Poslední dražitel: 8228

Hrad Bezděz
olej na kartonu, 49, 5 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 7860
Poslední dražitel: 8893

Voraři
olej na překližce, 48 x 63 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 20 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.11.2015  21:00:00
Číslo položky: 7870
Poslední dražitel: 9032

Břízy u řeky
olej na plátně, 69 x 89 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Dosažená cena: 8 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.11.2015  20:55:00
Číslo položky: 7873
Poslední dražitel: 8590

olej na plátně, 54 x 74 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7871
Poslední dražitel: 7975

Čordák Ludovít (1864 - 1937)

olej na plátně, 52 x 53 cm, rámováno, signováno PD, datováno 1902
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 40 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 25.11.2015  20:50:00
Číslo položky: 7951
Poslední dražitel: 8645

Jaroš Petr (1859 - 1929)

Podvečer na rybníce
olej na plátně, 80 x 90 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 8 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.11.2015  20:45:00
Číslo položky: 7884
Poslední dražitel: 9264

Vacátko Ludvík (1873 - 1956)

Mužský akt s koňmi
olej na lepence, 53, 5 x 69, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 17 400 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.11.2015  20:35:00