Ve vídeňské jízdárně pastel na papíře, 51 x 71 cm, rámováno, papír na několika místech poškozen protržením, pasparta, zaskleno, datováno nečitelně, 1. pol. 19. století
Bohyně štěstěny olej na kartonu, 42 x 53 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Motiv z Kameniček olej na plátně, 49, 5 x 66 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Na poli olej na plátně, 76, 5 x 96 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, krakeláž, signováno PD, datováno 1921, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen