Číslo položky: 7896
Poslední dražitel: 8185

Mousson Theodor Josef (1887 - 1946)

Výroční trh v Paříži
olej na kartonu, 19 x 32, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 100 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2015  22:35:00
Číslo položky: 7983
Poslední dražitel: 8359

Lom v Rožné
kombinovaná technika na kartonu, 28 x 38 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD, datováno 1950
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 25 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2015  22:05:00
Číslo položky: 7947
Poslední dražitel: 9318

Monogram V. B.

Portrét chlapce
olej plátno na kartonu, 37 x 27 cm, nerámováno, malba poškozena, signováno monogramem V. B. PD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 46 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2015  22:00:00
Číslo položky: 7975
Poslední dražitel: 6949

olej na papíře, 31, 5 x 43 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno tužkou LD, datováno 1941, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 11 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 7993
Poslední dražitel: 8996

Léto v Hážovicích
olej na kartonu, 32, 5 x 51 cm, rámováno, zaskleno, signováno PD, datováno 1941, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 27 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 7997
Poslední dražitel: 8429

Hess Heinrich Adolf Carl (1769-1849)

Ve vídeňské jízdárně
pastel na papíře, 51 x 71 cm, rámováno, papír na několika místech poškozen protržením, pasparta, zaskleno, datováno nečitelně, 1. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 7 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2015  21:55:00
Číslo položky: 7960
Poslední dražitel: 8881

Bohyně štěstěny
olej na kartonu, 42 x 53 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2015  21:35:00
Číslo položky: 7961
Poslední dražitel: 9300

Valter Karel (1909 - 2006)

Lidé od autobusu
olej na sololitu, 25, 5 x 38, 5 cm, rámováno, signováno PD, datováno 1981, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 7973
Poslední dražitel: 9151

Motiv z Kameniček
olej na plátně, 49, 5 x 66 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2015  21:25:00
Číslo položky: 7939
Poslední dražitel: 9127

Skála Karel V. (1908 - 2001)

olej na plátně, 76 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, z umělecké pozůstalosti autora, datováno 1969
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Dosažená cena: 43 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2015  21:20:00