Probíhá příprava vánoční aukce 2018.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 7960
Poslední dražitel: 8881

Bohyně štěstěny
olej na kartonu, 42 x 53 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2015  21:35:00
Číslo položky: 7961
Poslední dražitel: 9300

Valter Karel (1909 - 2006)

Lidé od autobusu
olej na sololitu, 25, 5 x 38, 5 cm, rámováno, signováno PD, datováno 1981, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 7973
Poslední dražitel: 9151

Motiv z Kameniček
olej na plátně, 49, 5 x 66 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2015  21:25:00
Číslo položky: 7939
Poslední dražitel: 9127

Skála Karel V. (1908 - 2001)

olej na plátně, 76 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, z umělecké pozůstalosti autora, datováno 1969
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Dosažená cena: 43 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2015  21:20:00
Číslo položky: 7949
Poslední dražitel: 8395

Na poli
olej na plátně, 76, 5 x 96 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, krakeláž, signováno PD, datováno 1921, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 45 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 7938
Poslední dražitel: 8897

Skála Karel V. (1908 - 2001)

Gondoliér
kombinovaná technika na kartonu, 50 x 40 cm, rámováno, signováno PD, z umělecké pozůstalosti autora, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2015  21:00:00
Číslo položky: 7941
Poslední dražitel: 8650

olej na plátně, 35 x 27 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 28 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2015  20:55:00
Číslo položky: 7942
Poslední dražitel: 8277

olej na kartonu, 49 x 57 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2015  20:50:00
Číslo položky: 7962
Poslední dražitel: 8405

Břízy
olej na kartonu, 65 x 45 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1926, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 8 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2015  20:40:00
Číslo položky: 7963
Poslední dražitel: 8914

Skála Karel V. (1908 - 2001)

Pierot
kombinovaná technika na kartonu, 40 x 30 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, z umělecké pozůstalosti autora, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 7 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2015  20:35:00