Číslo položky: 8024
Poslední dražitel: 8192

Kreutz Jan (1897 - 1979)

Bětka s jablky
olej na kartonu, 73 x 61 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, obraz zakoupen na výstavě Jana Kreutze v roce 1942, přiložen původní nákupní doklad
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2015  20:45:00
Číslo položky: 8026
Poslední dražitel: 9375

Skála Karel V. (1908 - 2001)

Ležící dívčí akt
olej na sololitu, 41 x 55 cm, rámováno, signováno PD, 2. pol. 20. století, z umělecké pozůstalosti autora
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2015  20:25:00
Číslo položky: 8112
Poslední dražitel: 9041

Pavlík Václav (1901 - 1966)

olej na plátně, 104 x 81 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2015  20:20:00
Číslo položky: 8138
Poslední dražitel: 6629

Nesignováno

Mytologická scéna
olej na plátně, 95 x 126 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nesignováno, 1. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 61 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2015  20:15:00
Číslo položky: 8146
Poslední dražitel: 9106

Monogram J. M.

olej na plátně, 37 x 46 cm, rám a malba mírně poškozeny, signováno monogramem J. M. PD, okolo roku 1900
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2015  20:10:00
Číslo položky: 8131
Poslední dražitel: 9054

Nesignováno

Dáma s pomněnkami
olej na plátně, 62 x 45, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nesignováno, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2015  20:05:00
Číslo položky: 8113
Poslední dražitel: 8276

olej na plátně, 49 x 69 cm, rámováno, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 58 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2015  23:20:00
Číslo položky: 8111
Poslední dražitel: 8442

Holý Miloslav (1897 - 1974)

Stavidlo v Bavorově
olej na plátně, 60 x 81 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1929, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 111 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2015  22:35:00
Číslo položky: 8115
Poslední dražitel: 8246

Jarní tání
olej na plátně, 36, 5 x 46, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, vymyté lazury, místy odpadlá, signováno PD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 44 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 8116
Poslední dražitel: 9438

Tůňka
olej na plátně, 36, 5 x 46, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno LD, okolo roku 1900, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 116 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2015  22:20:00