Číslo položky: 7971
Poslední dražitel: 9123

Radimský Václav (1867 - 1946)

Slepé rameno
olej na kartonu, 68 x 96 cm, rámováno, nepůvodní rám, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 95 000 Kč
Dosažená cena: 375 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2015  21:50:00
Číslo položky: 8155
Poslední dražitel: 9329

Nečitelně signováno

Romantická krajina s loďkou
olej na plátně, 49, 5 x 81 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, malba zkrakelována, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 22 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 7943
Poslední dražitel: 8572

Automobil
tempera na papíře, 20 x 29 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD, datováno 1970, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 45 000 Kč
Dosažená cena: 180 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2015  21:45:00
Číslo položky: 7944
Poslední dražitel: 9330

Vodník
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 200 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2015  21:40:00
Číslo položky: 8151
Poslední dražitel: 8626

Krajina před bouří
olej na překližce, 50 x 65 cm, rámováno, rám poškozen, malba a překližka mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 27 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 8164
Poslední dražitel: 9216

Vesnička
olej na plátně, 50, 5 x 60 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno nečitelně, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 65 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 8166
Poslední dražitel: 9079

Hála Jan (1890 - 1959)

Žena s frýštykom
akvarel, tužka na papíře, 43 x 29 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, zažloutlé skvrny, zaskleno, signováno PD, datováno 1933, zezadu razítko
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 13 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2015  21:35:00
Číslo položky: 7948
Poslední dražitel: 9353

Kirnig Alois (1840 - 1911)

Podvečer v lese
olej na plátně, 43 x 37 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1871
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 53 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2015  21:25:00
Číslo položky: 8129
Poslední dražitel: 9093

Holan Karel (1893 - 1953)

Loreta
olej na překližce, 74 x 60 cm, rámováno, rám, malba a překližka mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1948, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 36 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 8159
Poslední dražitel: 9115

Multrus Josef (1898 - 1957)

Motiv z Holešovického přístavu
olej na plátně, 70, 5 x 90, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 44 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč