Krajina po startu olej plátno na překližce, 39, 5 x 49, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, v dolní části malba odřená, signováno PD, datováno 1990, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Ráno na poli olej na plátně, 73 x 99 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen