Probíhá příprava
květnové aukce 2018.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do květnové aukce 2018.

Číslo položky: 8078
Poslední dražitel: 9071

Drážďany
olej na plátně, 40 x 55 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1988, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 89 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2015  21:50:00
Číslo položky: 8083
Poslední dražitel: 8904

Velčovský Josef (* 1945)

Krajina po startu
olej plátno na překližce, 39, 5 x 49, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, v dolní části malba odřená, signováno PD, datováno 1990, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 11 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2015  21:45:00
Číslo položky: 8085
Poslední dražitel: 9308

Chaba Karel (1925 - 2009)

kombinovaná technika na dřevě, 35 x 31 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno zezadu, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8075
Poslední dražitel: 7999

Ráno na poli
olej na plátně, 73 x 99 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 100 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2015  21:40:00
Číslo položky: 8080
Poslední dražitel: 8488

Jelínek František A. (1890 - 1977)

Dívka s loutnou
olej na plátně, 67 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2015  21:35:00
Číslo položky: 8077
Poslední dražitel: 8486

Nečitelně signováno

Sedící dívčí akt
olej plátno na kartonu, 59 x 41 cm, nerámováno, malba silně poškozena, nečitelně signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2015  21:25:00
Číslo položky: 8014
Poslední dražitel: 9121

Z cyklu "Sen noci svatojánské" V
barevná litografie, 44 x 29, 5 cm, nerámováno, volně loženo, číslo 217, signováno tužkou LD, datováno 1961
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 28 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2015  21:10:00
Číslo položky: 8047
Poslední dražitel: 9143

Tři postavy
litografie, 11 x 8, 5 cm, pasparta, zaskleno, signováno tužkou PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8063
Poslední dražitel: 8779

Navrátil Josef - okruh autora

Alpská krajina
olej plátno na kartonu, 19 x 25 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 22 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 8007
Poslední dražitel: 9293

Jerome klapka Jerome
lept, 33 x 23, 5 cm, nerámováno, volně loženo, 4/200, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2015  21:00:00

do květnové aukce 2018