Číslo položky: 8084
Poslední dražitel: 9000

Chaba Karel (1925 - 2009)

Ústa
kombinovaná technika na překližce (fotografie, olejomalba, tempera), 43, 5 x 35 cm, rámováno, rám, malba a překližka mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1973
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 9 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2015  22:30:00
Číslo položky: 8093
Poslední dražitel: 8012

Monogram P. K.

Červená kniha
olej plátno na kartonu, 38 x 46 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, malba zašpiněna, signováno monogramem P. K. LD, datováno 1934
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 17 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2015  22:25:00
Číslo položky: 8076
Poslední dražitel: 8153

Paganini IV (IV. stav)
litografie, 42, 5 x 32 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, č. 47, rok 1946
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 48 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2015  22:10:00
Číslo položky: 8049
Poslední dražitel: 9362

Valter Karel (1909 - 2006)

Jablka
barevná litografie, 45 x 59 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno tužkou UD, datováno 1980
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 8 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2015  21:50:00
Číslo položky: 8078
Poslední dražitel: 9071

Drážďany
olej na plátně, 40 x 55 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1988, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 89 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 8083
Poslední dražitel: 8904

Velčovský Josef (* 1945)

Krajina po startu
olej plátno na překližce, 39, 5 x 49, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, v dolní části malba odřená, signováno PD, datováno 1990, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 11 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2015  21:45:00
Číslo položky: 8085
Poslední dražitel: 9308

Chaba Karel (1925 - 2009)

kombinovaná technika na dřevě, 35 x 31 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno zezadu, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8075
Poslední dražitel: 7999

Ráno na poli
olej na plátně, 73 x 99 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 100 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2015  21:40:00
Číslo položky: 8080
Poslední dražitel: 8488

Jelínek František A. (1890 - 1977)

Dívka s loutnou
olej na plátně, 67 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2015  21:35:00
Číslo položky: 8077
Poslední dražitel: 8486

Nečitelně signováno

Sedící dívčí akt
olej plátno na kartonu, 59 x 41 cm, nerámováno, malba silně poškozena, nečitelně signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2015  21:25:00