Číslo položky: 8014
Poslední dražitel: 9121

Z cyklu "Sen noci svatojánské" V
barevná litografie, 44 x 29, 5 cm, nerámováno, volně loženo, číslo 217, signováno tužkou LD, datováno 1961
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 28 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2015  21:10:00
Číslo položky: 8047
Poslední dražitel: 9143

Tři postavy
litografie, 11 x 8, 5 cm, pasparta, zaskleno, signováno tužkou PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8063
Poslední dražitel: 8779

Navrátil Josef - okruh autora

Alpská krajina
olej plátno na kartonu, 19 x 25 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 22 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 8007
Poslední dražitel: 9293

Jerome klapka Jerome
lept, 33 x 23, 5 cm, nerámováno, volně loženo, 4/200, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2015  21:00:00
Číslo položky: 8013
Poslední dražitel: 8560

Z cyklu "Sen noci svatojánské" IV
barevná litografie, 45 x 29 cm, nerámováno, volně loženo, číslo 217, signováno tužkou PD, datováno 1961
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 30 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2015  20:55:00
Číslo položky: 8015
Poslední dražitel: 8643

Měsíc nad tankem
barevná litografie, 27 x 18 cm, nerámováno, volně loženo, 28/110, signováno tužkou PD, datováno 1979
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 5 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8012
Poslední dražitel: 8641

Z cyklu "Sen noci svatojánské" II
barevná litografie, 45 x 29, 5 cm, nerámováno, volně loženo, číslo 217, signováno tužkou PD, datováno 1961
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 28 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2015  20:50:00
Číslo položky: 8008
Poslední dražitel: 7491

Marco Polo
barevná litografie, 25 x 39, 5 cm, nerámováno, volně loženo, autorský tisk, signováno tužkou PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 17 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2015  20:40:00
Číslo položky: 8011
Poslední dražitel: 9159

Váchal Josef (1884 - 1969)

Václav Honsa
barevný dřevoryt, 34 x 18, 5 cm, nerámováno, volně loženo, signováno PD, datováno 1951
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8006
Poslední dražitel: 8637

Sudek Josef (1896 - 1976)

Zápraží
bromostříbrná fotografie, 23 x 29 cm, nerámováno, pasparta, mírně poškozeno, signováno zezadu tužkou, datováno 1938
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 15 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2015  20:20:00