9 300 000 Kč

Číslo položky: 7582
Poslední dražitel: 9020

Nečitelně signováno

U vodopádu
olej na dřevě, 27 x 19, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nečitelně signováno LD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 9 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2015  20:45:00
Číslo položky: 8033
Poslední dražitel: 9025

Holý Miloslav (1897 - 1974)

Sušárna v Dejvicích
olej na plátně, 40 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, zezadu číslo 1469b, datováno nečitelně, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 8 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2015  20:40:00
Číslo položky: 8088
Poslední dražitel: 9064

olej na kartonu, 44, 5 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 26 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 8086
Poslední dražitel: 8378

Na Litavce u Libomyšle
olej na kartonu, 27, 5 x 36 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, datováno 1924, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2015  20:30:00
Číslo položky: 8096
Poslední dražitel: 8168

Radimský Václav (1867 - 1946)

barevná litografie, 23, 5 x 38 cm, nerámováno, volně loženo, papír mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2015  20:20:00
Číslo položky: 8037
Poslední dražitel: 8397

Bělocvětov Andrej (1923 - 1997)

Hlava ženy
olej na lepence, 30, 5 x 24 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1964
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 11 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2015  20:10:00
Číslo položky: 8084
Poslední dražitel: 9000

Chaba Karel (1925 - 2009)

Ústa
kombinovaná technika na překližce (fotografie, olejomalba, tempera), 43, 5 x 35 cm, rámováno, rám, malba a překližka mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1973
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 9 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2015  22:30:00
Číslo položky: 8093
Poslední dražitel: 8012

Monogram P. K.

Červená kniha
olej plátno na kartonu, 38 x 46 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, malba zašpiněna, signováno monogramem P. K. LD, datováno 1934
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 17 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2015  22:25:00
Číslo položky: 8076
Poslední dražitel: 8153

Paganini IV (IV. stav)
litografie, 42, 5 x 32 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, č. 47, rok 1946
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 48 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2015  22:10:00
Číslo položky: 8049
Poslední dražitel: 9362

Valter Karel (1909 - 2006)

Jablka
barevná litografie, 45 x 59 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno tužkou UD, datováno 1980
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 8 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2015  21:50:00