Číslo položky: 8079
Poslední dražitel: 9368

Grébovka
olej na plátně, 26, 5 x 32, 5 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1912, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2015  20:55:00
Číslo položky: 8034
Poslední dražitel: 9027

Holý Miloslav (1897 - 1974)

Sušení sena
olej plátno na kartonu, 39 x 51 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1920, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Dosažená cena: 5 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2015  20:50:00
Číslo položky: 7582
Poslední dražitel: 9020

Nečitelně signováno

U vodopádu
olej na dřevě, 27 x 19, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nečitelně signováno LD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 9 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2015  20:45:00
Číslo položky: 8033
Poslední dražitel: 9025

Holý Miloslav (1897 - 1974)

Sušárna v Dejvicích
olej na plátně, 40 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, zezadu číslo 1469b, datováno nečitelně, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 8 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2015  20:40:00
Číslo položky: 8088
Poslední dražitel: 9064

olej na kartonu, 44, 5 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 26 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 8086
Poslední dražitel: 8378

Na Litavce u Libomyšle
olej na kartonu, 27, 5 x 36 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, datováno 1924, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2015  20:30:00
Číslo položky: 8096
Poslední dražitel: 8168

Radimský Václav (1867 - 1946)

barevná litografie, 23, 5 x 38 cm, nerámováno, volně loženo, papír mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2015  20:20:00
Číslo položky: 8035
Poslední dražitel: 7855

Sedláček Vojtěch (1892 - 1973)

Cestou domů
kombinovaná technika na papíře, 20 x 27 cm, pasparta, zaskleno, zezadu skica tuší, signováno PD, datováno 1963
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2015  20:15:00
Číslo položky: 8036
Poslední dražitel: 9028

Holý Miloslav (1897 - 1974)

Zřícenina Valečov
olej na kartonu, 27 x 35 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno 1944
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 4 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2015  20:10:00
Číslo položky: 8037
Poslední dražitel: 8397

Bělocvětov Andrej (1923 - 1997)

Hlava ženy
olej na lepence, 30, 5 x 24 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1964
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 11 600 Kč
Příhoz: 500 Kč