9 300 000 Kč

Číslo položky: 7898
Poslední dražitel: 9169

olej na kartonu, 48, 5 x 64 cm, rámováno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2015  21:05:00
Číslo položky: 7893
Poslední dražitel: 6740

Koudelka Josef (1877 - 1960)

Přadleny
olej na plátně, 79, 5 x 99, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 8 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2015  20:55:00
Číslo položky: 7899
Poslední dražitel: 8360

Nesignováno

Portrét dámy
olej na kartonu, 69 x 53 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2015  20:35:00
Číslo položky: 7924
Poslední dražitel: 8378

Pohled na Prahu
olej na plátně, 89 x 120 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, rentoaláž, restaurováno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 12 800 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2015  20:30:00
Číslo položky: 7925
Poslední dražitel: 8379

Marold Luděk (1865 - 1898)

Dáma v klobouku
kombinovaná technika na papíře, 19 x 16 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, rám a pasparta mírně poškozeny, signováno tužkou PD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2015  20:25:00
Číslo položky: 7909
Poslední dražitel: 9032

olej na plátně, 100, 5 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 16 200 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2015  20:20:00
Číslo položky: 7940
Poslední dražitel: 8390

Nečitelně signováno

Zátiší s pomerančem
olej na plátně, 29 x 44 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nečitelně signováno PD, datováno 1901
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2015  20:15:00
Číslo položky: 7950
Poslední dražitel: 9214

Konečný Josef (1907 - 1989)

olej na plátně, 100 x 78 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2015  20:05:00
Číslo položky: 7865
Poslední dražitel: 8799

Motiv z Bítova
olej na plátně, 89 x 199 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1935, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 90 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 25.11.2015  22:50:00
Číslo položky: 7868
Poslední dražitel: 8980

Bauch Jan (1898 - 1995)

Pohled na Prahu
kombinovaná technika na plátně (olej, tempera), 88 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LH, datováno 1954, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 230 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč