Číslo položky: 7966
Poslední dražitel: 7923

Velký a malý Blaník
olej na plátně, 66, 5 x 86 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1943, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 56 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2015  22:25:00
Číslo položky: 7985
Poslední dražitel: 8992

Monogram J. M.

Studie skal v Divoké Šárce
olej lepenka na kartonu, 19, 5 x 33, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno monogramem J. M. PD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 61 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2015  22:20:00
Číslo položky: 8165
Poslední dražitel: 9078

Nečitelně signováno

Alpské jezero
olej na plátně, 79 x 68 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, krakeláž, obtisknutý vypínací rám, nečitelně signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2015  22:15:00
Číslo položky: 8163
Poslední dražitel: 9454

Osečanský potok
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 79 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2015  22:10:00
Číslo položky: 8082
Poslední dražitel: 9061

Kirnig Alois (1840 - 1911)

olej na plátně, 30 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno nečitelně, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 26 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2015  22:05:00
Číslo položky: 8114
Poslední dražitel: 9436

Zátiší s ovocem
olej na lepence, 22 x 31 cm, rámováno, signováno LD, datováno 1943, přiložen odborný znalecký posudek
Vyvolávací cena: 95 000 Kč
Dosažená cena: 190 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 7992
Poslední dražitel: 9375

Dívčí poloakt
olej na plátně, 60 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 68 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2015  21:55:00
Číslo položky: 7349
Poslední dražitel: 9000

olej na kartonu, 51 x 39 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zažloutlý lak, signováno PD, datováno 1916, zezadu přípis od V. Špály, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 195 000 Kč
Dosažená cena: 300 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2015  21:50:00
Číslo položky: 7959
Poslední dražitel: 8973

U Svobodných Hamrů v podvečer
olej plátno fixované na kartonu, 39 x 52 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno s přípisem PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 29 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 7969
Poslední dražitel: 9328

Cesta v polích
olej na kartonu, 50 x 66 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 34 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč