9 300 000 Kč

Číslo položky: 7393
Poslední dražitel: 8574

olej na plátně, 24, 5 x 35 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, datováno 1949, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 30 100 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2015  21:45:00
Číslo položky: 7374
Poslední dražitel: 8259

Doerell Arnošt Gustav (1832 - 1877)

Pohled na zříceninu
olej na dřevě, 21, 5 x 27 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1875, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 140 100 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2015  21:40:00
Číslo položky: 7375
Poslední dražitel: 8749

olej na kartonu, 38 x 51 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 27 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 7383
Poslední dražitel: 8553

Váchal Josef (1884 - 1969)

olej na plátně, 49, 5 x 38 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 26 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2015  21:25:00
Číslo položky: 7372
Poslední dražitel: 8687

Váchal Josef (1884 - 1969)

Ruce
13 barevných dřevorytů k veršům Otokara Březiny, 19, 5 x 14 cm/kus, sign. v kameni, volně loženo v papírových deskách, rok výtisk 1943, edice Ráj knihomilů
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 23 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2015  21:20:00
Číslo položky: 7370
Poslední dražitel: 8547

Souboj s medvědem
kvaš na papíře, 34, 5 x 23 cm, pasparta, zaskleno, signováno PD, věnování LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 16 900 Kč
Dosažená cena: 30 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2015  21:15:00
Číslo položky: 7371
Poslední dražitel: 8559

Útočící medvěd
kvaš na papíře, 19, 5 x 34 cm, pasparta, zaskleno, signováno s věnováním PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 14 900 Kč
Dosažená cena: 28 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 7373
Poslední dražitel: 8606

Minařík Jan B. (1862 - 1937)

Štýrsko - cestička
olej na kartonu, 34 x 26 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno LD, datováno 1899
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 15 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 7382
Poslední dražitel: 8370

Bém Rudolf (1874 - 1955)

Bárky na Sieně
olej na plátně, 43 x 42, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1902
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 32 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2015  20:55:00
Číslo položky: 7381
Poslední dražitel: 8612

Jaroš Petr (1859 - 1929)

Rybník z Choltic u Přelouče
olej na kartonu, 38 x 49 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2015  20:45:00