Číslo položky: 7455
Poslední dražitel: 7972

Multrus Josef (1898 - 1957)

Ptáčník
olej na překližce, 22 x 20, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 23 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.5.2015  21:40:00
Číslo položky: 7430
Poslední dražitel: 8495

Veglie
olej na kartonu, 24 x 30 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno s přípisem PD, datováno 1911, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 14 900 Kč
Dosažená cena: 38 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 28.5.2015  21:35:00
Číslo položky: 7447
Poslední dražitel: 8242

Slaměnky
kombinovaná technika na papíře, 58 x 47 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století, přiložen původní nákupní doklad z roku 1949
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 34 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 7452
Poslední dražitel: 8802

Břízy
olej na kartonu, 25 x 35 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 22 700 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.5.2015  21:25:00
Číslo položky: 7425
Poslední dražitel: 8777

Motiv z Vožicka
olej na překližce, 26 x 37, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 14 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.5.2015  21:20:00
Číslo položky: 7458
Poslední dražitel: 8826

Velčovský Josef (* 1945)

Nahá krajina
akryl plátno na překližce, 39, 5 x 49 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1990, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 16 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.5.2015  21:15:00
Číslo položky: 7449
Poslední dražitel: 8303

Dívka s květinou
olej na kartonu, 70 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LH, datováno 1915, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 36 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 28.5.2015  21:10:00
Číslo položky: 7435
Poslední dražitel: 8222

olej na plátně, 65 x 90 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 16 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.5.2015  21:05:00
Číslo položky: 7427
Poslední dražitel: 8216

Schade Karl Martin (1862 - 1954)

Zimní podvečer
olej na plátně, 80 x 109, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, zažloutlý lak, obtisknutý vypínací rám, signováno LD, 1.pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 7 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.5.2015  20:55:00
Číslo položky: 7437
Poslední dražitel: 8122

Odpoledne u řeky
olej na plátně, 49, 5 x 69 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 36 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč