Číslo položky: 7475
Poslední dražitel: 8524

Českomoravská vrchovina - okolí Sněžné
olej na plátně, 36, 5 x 44 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1932, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 42 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 1.6.2015  22:30:00
Číslo položky: 7463
Poslední dražitel: 7978

Borovice
olej na kartonu, 48 x 46 cm, rámováno, rám, karton a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1914, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 36 100 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 1.6.2015  22:15:00
Číslo položky: 7468
Poslední dražitel: 8603

Erdelyi Vojtěch (1891 - 1955)

Studie dobytka
kombinovaná technika na kartonu (olej, tempera), 56 x 70, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PH, datováno 1938, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 49 500 Kč
Dosažená cena: 120 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 7472
Poslední dražitel: 8835

Neubertová Maryša (1899 - 1976)

Pohled na Pražský hrad
olej na plátně, 65 x 81 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 7483
Poslední dražitel: 8843

Nesignováno

Písař
olej plátno na kartonu, 41, 5 x 34 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, nesignováno, 1. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 25 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 7465
Poslední dražitel: 8820

Nesignováno

V žatve
olej na plátně, 18, 5 x 14, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století, toto dílo pochází ze stejné pozůstalosti jako položka č. 7466
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 38 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 1.6.2015  22:00:00
Číslo položky: 7466
Poslední dražitel: 8830

Benka Martin (1888 - 1971)

Hrabačky
Vyvolávací cena: 85 000 Kč
Dosažená cena: 85 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 7467
Poslední dražitel: 8601

Erdelyi Vojtěch (1891 - 1955)

Zátiší s květinami
kombinovaná technika na kartonu (olej, tempera), 70, 5 x 85 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PH, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 75 000 Kč
Dosažená cena: 520 000 Kč
Příhoz: 10 000 Kč

Ukončení aukce: 1.6.2015  21:45:00
Číslo položky: 7478
Poslední dražitel: 7860

Monogram J. U.

Muž v kroji
olej na plátně, 49, 5 x 28, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno monogramem LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 65 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 7482
Poslední dražitel: 8842

Jankowski Johann Wilhelm (1825 - 1870)

Pohled na Prahu
olej na plátně, 47 x 94,8 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, krakeláž, signováno LD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 62 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč