Českomoravská vrchovina - okolí Sněžné olej na plátně, 36, 5 x 44 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1932, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Borovice olej na kartonu, 48 x 46 cm, rámováno, rám, karton a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1914, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Studie dobytka kombinovaná technika na kartonu (olej, tempera), 56 x 70, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PH, datováno 1938, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
V žatve olej na plátně, 18, 5 x 14, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století, toto dílo pochází ze stejné pozůstalosti jako položka č. 7466
Hrabačky olej na plátně, 14, 5 x 19, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno tužkou LD, 1. pol. 20. století, přímý dar od autora, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen, toto dílo p...
Zátiší s květinami kombinovaná technika na kartonu (olej, tempera), 70, 5 x 85 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PH, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen