Předaukční výstava probíhá od 3. 9. 2018
Pondělí - pátek   10 - 12 a 13 - 17 hod.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 7427
Poslední dražitel: 8216

Schade Karl Martin (1862 - 1954)

Zimní podvečer
olej na plátně, 80 x 109, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, zažloutlý lak, obtisknutý vypínací rám, signováno LD, 1.pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 7 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.5.2015  20:55:00
Číslo položky: 7437
Poslední dražitel: 8122

Odpoledne u řeky
olej na plátně, 49, 5 x 69 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 36 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 7457
Poslední dražitel: 8817

Velčovský Josef (* 1945)

Transfer krajiny
akryl plátno na překližce, 22 x 27 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1990, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 14 300 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.5.2015  20:40:00
Číslo položky: 7453
Poslední dražitel: 8616

Heřman Jiří (1892 - 1969)

Chalupy v zimě
olej na kartonu, 30 x 40 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1939
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 19 400 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.5.2015  20:20:00
Číslo položky: 7426
Poslední dražitel: 8803

Srp František (1895 - 1943)

Kosatce
olej na plátně, 65 x 51 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, místy krakeláž, signováno PD, datováno 1929
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 7 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.5.2015  20:15:00
Číslo položky: 7429
Poslední dražitel: 8530

Karas Karel (1892 - 1969)

Polní cesta
olej na kartonu, 50, 5 x 60, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.5.2015  20:10:00
Číslo položky: 7434
Poslední dražitel: 7829

Obrovský Jakub (1882 - 1949)

Zima
olej na plátně, 160 x 130 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, krakeláž, signováno LD, datováno 1917, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 122 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2015  23:05:00
Číslo položky: 7354
Poslední dražitel: 7071

Starý přístav v Dubrovníku večer
olej na kartonu, 50 x 66, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1910, zezadu přípis tužkou, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 220 000 Kč
Dosažená cena: 520 000 Kč
Příhoz: 10 000 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2015  22:45:00
Číslo položky: 7454
Poslední dražitel: 7141

Lodě
kombinovaná technika na papíře, 39 x 38 cm, nerámováno, pasparta, nesignováno, přímý dar od autora, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 45 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2015  22:35:00
Číslo položky: 7409
Poslední dražitel: 7963

Slavíček Jan (1900 - 1970)

Zátiší - čtyři jablíčka
olej plátno na kartonu, 19, 5 x 21, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 28 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2015  22:00:00