Číslo položky: 7285
Poslední dražitel: 7724

olej na plátně, 45 x 55 cm, nerámováno, malba poškozena, signováno PD, 20. léta 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 29 550 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 19.5.2015  22:15:00
Číslo položky: 7276
Poslední dražitel: 6464

Okolí Hlubočep
olej na plátně, 45 x 63 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, v levé horní části plátno protrženo cca 6 cm, v dolní části trhlina cca 3 mm, datováno 1912, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 56 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 19.5.2015  22:05:00
Číslo položky: 7290
Poslední dražitel: 8395

Matal Bohumír (1922 - 1988)

olej na dřevě, 25 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1981, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 29 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 7293
Poslední dražitel: 8468

Šetelík Jaroslav (1881 - 1955)

Pohled na Prahu
olej na plátně, 84 x 110 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 20. léta. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen, přiložen původní nákupní doklad z roku 1948
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 60 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 19.5.2015  22:00:00
Číslo položky: 7286
Poslední dražitel: 8681

Hála Jan (1890 - 1959)

olej plátno na kartonu, 26 x 26 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1942, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 59 500 Kč
Dosažená cena: 125 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 19.5.2015  21:55:00
Číslo položky: 7291
Poslední dražitel: 8395

Matal Bohumír (1922 - 1988)

Mechanická slepice
olej na dřevě, 17 x 25 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1983, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 22 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 19.5.2015  21:50:00
Číslo položky: 7282
Poslední dražitel: 8461

Na Kampě
olej na kartonu, 49, 5 x 55 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, malba zašpiněna, signováno LD, datováno nečitelně, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 24 700 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 19.5.2015  21:45:00
Číslo položky: 7308
Poslední dražitel: 6624

Chalupy na Vožicku
olej na kartonu, 34, 5 x 49 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 18 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 7283
Poslední dražitel: 6799

Kaplička
olej na kartonu, 32 x 50 cm, rámováno, rám silně poškozen, malba poškozena, signováno LD, datováno 1926, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 19 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 19.5.2015  21:40:00
Číslo položky: 7289
Poslední dražitel: 8465

Chalupa v zimě
olej na kartonu, 36 x 51 cm, rámováno, rám silně poškozen, malba poškozena, signováno PD, signatura uprostředa částečně vymazána, datováno 1926, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 15 100 Kč
Příhoz: 500 Kč