Čínské pavilony barevná litografie, 40 x 52 cm, nerámováno, volně loženo, papír po okrajích poškozen, natržen, nezasahuje do kompozice, 198/200, signováno PD, datováno 1961
Autoportrét jednobarevná litografie, 63 x 49 cm, nerámováno, volně loženo, v hoční části trženo cca 15 cm, nezasahuje do kompozice, signováno LD, datováno 1944