Číslo položky: 7525
Poslední dražitel: 8277

Balon
barevná litografie, 35, 5 x 24 cm, nerámováno, volně loženo, 74/200, signováno PD, datováno 1984
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 3.6.2015  22:00:00
Číslo položky: 7541
Poslední dražitel: 8290

Nesignováno

Loreta
olej na kartonu, 68 x 50 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.6.2015  21:55:00
Číslo položky: 7515
Poslední dražitel: 8290

Balcar Jiří (1929 - 1968)

Odpolední svačina
barevná litografie, 52 x 34 cm, nerámováno, volně loženo, 12/25, papír po okrajích poškozen, signováno PD, datováno 1968
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 8 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.6.2015  21:50:00
Číslo položky: 7516
Poslední dražitel: 6313

Sklenář Zdeněk (1910 - 1986)

Čínské pavilony
barevná litografie, 40 x 52 cm, nerámováno, volně loženo, papír po okrajích poškozen, natržen, nezasahuje do kompozice, 198/200, signováno PD, datováno 1961
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 3.6.2015  21:45:00
Číslo položky: 7526
Poslední dražitel: 7152

Zima v Hamelu
barevná litografie, 43 x 32, 5 cm, nerámováno, volně loženo, 50/70, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 14 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 7513
Poslední dražitel: 8289

Autoportrét
jednobarevná litografie, 63 x 49 cm, nerámováno, volně loženo, v hoční části trženo cca 15 cm, nezasahuje do kompozice, signováno LD, datováno 1944
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 17 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 3.6.2015  21:35:00
Číslo položky: 7528
Poslední dražitel: 8828

Jerome klapka Jerome
lept, 33 x 23, 5 cm, nerámováno, volně loženo, 54/200, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 8 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.6.2015  21:25:00
Číslo položky: 7521
Poslední dražitel: 8295

Kučerová Alena (* 1935)

Kompozice
perforovaná grafika, 31 x 40 cm, nerámováno, volně loženo, 23/25, signováno PD, datováno 1974
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.6.2015  21:20:00
Číslo položky: 7529
Poslední dražitel: 8388

Bím Tomáš (* 1946)

Kolotoč
barevná litografie, 54 x 38 cm, nerámováno, volně loženo, 55/100, signováno UD, datováno 1979
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7522
Poslední dražitel: 8296

Nepraš Karel (1932 - 2002)

Důležitý rozhovor
suchá jehla, 20 x 39, 5 cm, nerámováno, volně loženo, signováno PD, datováno 1963
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 4 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.6.2015  21:15:00