Předaukční výstava probíhá od 3. 9. 2018
Pondělí - pátek   10 - 12 a 13 - 17 hod.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 7499
Poslední dražitel: 8267

Nesignováno

Sedící žena s lebkou
olej na plátně, 91 x 83 cm, nerámováno, rentoaláž, malba poškozena, krakeláž, nesignováno, 1. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 12 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.6.2015  21:00:00
Číslo položky: 7502
Poslední dražitel: 8270

Heřman Jiří (1892 - 1969)

olej na kartonu, 48 x 66 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1922
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 14 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.6.2015  20:50:00
Číslo položky: 7518
Poslední dražitel: 8555

Ulička
akvarel na papíře, 29 x 20 cm , rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, datováno 1915
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.6.2015  20:40:00
Číslo položky: 7501
Poslední dražitel: 7594

Zavázal František (1878 - ?)

Zátiší s kyticí a vinnou révou
olej na kartonu, 70 x 100 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, datováno 1941
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 450 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.6.2015  20:30:00
Číslo položky: 7498
Poslední dražitel: 8648

Letní krajina s rybníkem
olej na překližce, 39, 5 x 49, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 7 650 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.6.2015  20:25:00
Číslo položky: 7517
Poslední dražitel: 8554

Motiv z Balkánu
akvarel na papíře, 29 x 20 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, datováno 18. 6. 1915
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7475
Poslední dražitel: 8524

Českomoravská vrchovina - okolí Sněžné
olej na plátně, 36, 5 x 44 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1932, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 42 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 1.6.2015  22:30:00
Číslo položky: 7463
Poslední dražitel: 7978

Borovice
olej na kartonu, 48 x 46 cm, rámováno, rám, karton a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1914, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 36 100 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 1.6.2015  22:15:00
Číslo položky: 7468
Poslední dražitel: 8603

Erdelyi Vojtěch (1891 - 1955)

Studie dobytka
kombinovaná technika na kartonu (olej, tempera), 56 x 70, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PH, datováno 1938, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 49 500 Kč
Dosažená cena: 120 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 7472
Poslední dražitel: 8835

Neubertová Maryša (1899 - 1976)

Pohled na Pražský hrad
olej na plátně, 65 x 81 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč