Číslo položky: 7514
Poslední dražitel: 8290

Šimotová Adriena (1926 - 2014)

Bez názvu
lept, 30 x 20, 5 cm, nerámováno, volně loženo, 23/50, signováno PD, datováno 1969
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 6 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.6.2015  21:05:00
Číslo položky: 7520
Poslední dražitel: 8294

Nepraš Karel (1932 - 2002)

Berenice
suchá jehla, 26, 5 x 18 cm, nerámováno, volně loženo, signováno PD, datováno 1963
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 2 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.6.2015  20:45:00
Číslo položky: 7519
Poslední dražitel: 8293

Spící
lept, 18, 5 x 32 cm, nerámováno, volně loženo, 9/50, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.6.2015  20:40:00
Číslo položky: 7512
Poslední dražitel: 8289

Gross František (1909 - 1985)

Město
barevná litografie, 31 x 56 cm, nerámováno, volně loženo, 30/70, signováno PD, datováno 1974
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.6.2015  20:35:00
Číslo položky: 7509
Poslední dražitel: 8863

Vzpomínka na Istanbul
barevná litografie, 38 x 54 cm, nerámováno, volně loženo, 34/60, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 15 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 3.6.2015  20:30:00
Číslo položky: 7510
Poslední dražitel: 8287

Sopko Jiří (* 1942)

Bazén
barevná litografie, 54, 5 x 38 cm, nerámováno, volně loženo, 19/90, signováno PD, datováno 1977
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 2 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.6.2015  20:25:00
Číslo položky: 7507
Poslední dražitel: 8285

Liesler Josef (1912 - 2005)

Dali
barevná litografie, 42, 5 x 53 cm, nerámováno, volně loženo, 16/120, signováno PD, datováno 1977
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 3 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.6.2015  20:10:00
Číslo položky: 7495
Poslední dražitel: 8850

Benka Martin (1888 - 1971)

Kriváň
olej plátno na kartonu, 23, 5 x 36 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno s přípisem LD, 1. pol. 20. století, přímý dar od autora, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 95 000 Kč
Dosažená cena: 210 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 2.6.2015  22:20:00
Číslo položky: 7531
Poslední dražitel: 8877

Cizinka hledá ulici
akvarel na papíře, 29, 5 x 23 cm, rámováno, rám poškozen, pasparta a papír mírně poškozeny, zaskleno, signováno PD, na zadní straně věnování od autora, datováno 1927
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 9 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7532
Poslední dražitel: 8291

Pohled na Příbram
olej na plátně, 90 x 90 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 22 600 Kč
Příhoz: 500 Kč