9 300 000 Kč

Číslo položky: 7483
Poslední dražitel: 8843

Nesignováno

Písař
olej plátno na kartonu, 41, 5 x 34 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, nesignováno, 1. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 25 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.6.2015  22:15:00
Číslo položky: 7465
Poslední dražitel: 8820

Nesignováno

V žatve
olej na plátně, 18, 5 x 14, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století, toto dílo pochází ze stejné pozůstalosti jako položka č. 7466
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 38 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 1.6.2015  22:00:00
Číslo položky: 7466
Poslední dražitel: 8830

Benka Martin (1888 - 1971)

Hrabačky
Vyvolávací cena: 85 000 Kč
Dosažená cena: 85 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 7467
Poslední dražitel: 8601

Erdelyi Vojtěch (1891 - 1955)

Zátiší s květinami
kombinovaná technika na kartonu (olej, tempera), 70, 5 x 85 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PH, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 75 000 Kč
Dosažená cena: 520 000 Kč
Příhoz: 10 000 Kč

Ukončení aukce: 1.6.2015  21:45:00
Číslo položky: 7478
Poslední dražitel: 7860

Monogram J. U.

Muž v kroji
olej na plátně, 49, 5 x 28, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno monogramem LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 65 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 7482
Poslední dražitel: 8842

Jankowski Johann Wilhelm (1825 - 1870)

Pohled na Prahu
olej na plátně, 47 x 94,8 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, krakeláž, signováno LD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 62 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 6858
Poslední dražitel: 7904

Stařec s dýmkou
akvarel na papíře, 42 x 28 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 7 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7486
Poslední dražitel: 8258

olej na plátně, 70 x 100 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.6.2015  21:25:00
Číslo položky: 7474
Poslední dražitel: 8607

Nečitelně signováno

Kaštany
pastel na kartonu, 59 x 85 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, datováno 1924
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 83 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 1.6.2015  21:20:00
Číslo položky: 7476
Poslední dražitel: 8263

Váchal Josef (1884 - 1969)

Madona
kolorovaný dřevoryt na papíře, výřez pasparty 22 x 21, 5 cm , rámováno, rám poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1912, kolorováno 195, z umělecké pozůstalosti autora
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 14 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.6.2015  21:15:00