Číslo položky: 7575
Poslední dražitel: 8696

Nesignováno

Portrét muže
olej na plátně, 96 x 76 cm, nerámováno, malba poškozena, krakeláž, na několika místech odpadlá malba, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 4.6.2015  20:15:00
Číslo položky: 7576
Poslední dražitel: 8574

Neubertová Maryša (1899 - 1976)

Portrét dívky v kroji
olej na plátně, 60 x 50 cm, rám a malba poškozeny, na 2 místech protrženo, záplata, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7560
Poslední dražitel: 8898

Schmidt Oskar

Pohled na Pražský hrad
akvarel na papíře, 39, 5 x 52 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, pasparta, zaskleno, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 2 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 4.6.2015  20:10:00
Číslo položky: 7542
Poslední dražitel: 8679

Jaroš Bohumil (1856 - 1924)

kvaš na papíře, 31 x 44 cm, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 550 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 4.6.2015  20:05:00
Číslo položky: 7543
Poslední dražitel: 8679

Jaroš Bohumil (1856 - 1924)

Břízy
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 350 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7572
Poslední dražitel: 8312

Vicenová - Rousová Pavla (1884 - 1939)

V interiéru
olej na plátně, 49, 5 x 49, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20 .století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7524
Poslední dražitel: 8297

Dcera velkoměsta
suchá jehla, 36 x 28 cm, nerámováno, volně loženo, 62/75, signováno PD, datováno 1963
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 3.6.2015  22:30:00
Číslo položky: 7511
Poslední dražitel: 8288

Boudník Vladimír (1924 - 1968)

Kompozice
monotyp, 26 x 51 cm, nerámováno, volně loženo, signováno UD, datováno 1965
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 24 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 3.6.2015  22:15:00
Číslo položky: 7527
Poslední dražitel: 8299

Balon v krajině
jednobarevná litografie, 42 x 28 cm, nerámováno, volně loženo, 95/100, signováno PD, datováno 1973
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 3.6.2015  22:10:00
Číslo položky: 7523
Poslední dražitel: 8276

Automobil
lept, 27, 5 x 32 cm, nerámováno, volně loženo, signováno PD, datováno 1957
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 26 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 3.6.2015  22:00:00