Probíhá příprava vánoční aukce 2018.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 7408
Poslední dražitel: 7132

Šebek Jan (1890 - 1966)

Vaječný trh
olej na plátně, 73, 5 x 100 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, plátno v levé horní části protrženo, celkem cca 4 cm, signováno LD s přípisem "dle Marolda, kopie", 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 24 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2015  20:50:00
Číslo položky: 7412
Poslední dražitel: 8210

kombinovaná technika na kartonu, 22, 5 x 25 cm, rámováno, rám silně poškozen, malba mírně poškozena, signováno tužkou PD, datováno 1920
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 6 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2015  20:45:00
Číslo položky: 7398
Poslední dražitel: 8673

olej na kartonu, 36, 5 x 50 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 12 300 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2015  20:40:00
Číslo položky: 7401
Poslední dražitel: 8281

Hlavsa Oldřich (1889 - 1936)

Jilem u Chotěboře
olej plátno na kartonu, 36 x 49 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, malba zašpiněna, signováno PD, datováno 1935
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 7 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2015  20:30:00
Číslo položky: 7413
Poslední dražitel: 8211

Motyčka František (1904 - ?)

Jiráskovo údolíčko u Benátek
olej na plátně, 71 x 97 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, obtisknutý vypínací rám, plátno poškozeno, signováno PD, datováno 1913
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2015  20:10:00
Číslo položky: 7414
Poslední dražitel: 8212

Hlávka Ladislav (1899 - ?)

Ráb
olej na plátně, 51 x 65, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, malba zašpiněna, signováno LD, datováno 1927
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7385
Poslední dražitel: 8192

Daubigny Karl Pierre (1846 - 1886)

Podvečerní krajina
olej na dřevě, 24 x 30 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 24 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2015  22:05:00
Číslo položky: 7391
Poslední dražitel: 8572

Letní nálada
olej na kartonu, 24, 5 x 35 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 20. léta 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 26 500 Kč
Dosažená cena: 35 100 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2015  21:55:00
Číslo položky: 7392
Poslední dražitel: 8664

Lovecký motiv
olej na plátně, 55 x 70 cm, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 35 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 7390
Poslední dražitel: 8195

olej na kartonu, 25 x 34, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 23 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2015  21:50:00