Číslo položky: 7485
Poslední dražitel: 7153

Nesignováno

Portrét dívky v kroji
olej plátno na kartonu, výřez pasparty 17 x 14 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Dosažená cena: 1 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.6.2015  20:20:00
Číslo položky: 7484
Poslední dražitel: 7153

Nesignováno

Portrét dívky v kroji
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Dosažená cena: 1 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.6.2015  20:15:00
Číslo položky: 7464
Poslední dražitel: 8343

Nesignováno

Dívka s květinami
olej na plátně, 61, 5 x 73 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, plátno silně poškozeno, krakeláž, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.6.2015  20:10:00
Číslo položky: 7462
Poslední dražitel: 8241

Nesignováno

Dívčí akty s faunem
olej na plátně, 73 x 103 cm, rámováno, rám, plátno a malba poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 13 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.6.2015  20:05:00
Číslo položky: 7459
Poslední dražitel: 8239

Studie ženského aktu
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 90 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 28.5.2015  22:40:00
Číslo položky: 7450
Poslední dražitel: 8715

Kuba Ludvík (1863 - 1956)

U mlátičky v poledne
olej na plátně, 57 x 74 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 63 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 28.5.2015  22:15:00
Číslo položky: 7461
Poslední dražitel: 8244

Bedřich Havránek - okruh autora

Tyrolská krajina
olej na kartonu, 25, 5 x 36, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 21 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.5.2015  22:00:00
Číslo položky: 7460
Poslední dražitel: 8244

Obrovský Jakub (1882 - 1949)

Rodina
kombinovaná technika na papíře, 56 x 76 cm, rámováno, rám, malba a papír mírně poškozeny, zaskleno, signováno PD, datováno 1906
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 27 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.5.2015  21:55:00
Číslo položky: 7423
Poslední dražitel: 8113

olej na plátně, 50, 5 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 35 100 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 28.5.2015  21:45:00
Číslo položky: 7451
Poslední dražitel: 8237

Potok v zimě
olej na překližce, 50 x 66 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 34 100 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 28.5.2015  21:40:00