Probíhá příprava
květnové aukce 2018.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do květnové aukce 2018.

Číslo položky: 7365
Poslední dražitel: 8555

Venkovský statek
olej na kartonu, 74 x 81 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1915, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 41 100 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2015  21:45:00
Číslo položky: 7362
Poslední dražitel: 8734

Chalupy na Vožicku
olej na lepence, 33 x 46 cm, rámováno, rám poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 15 700 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2015  21:30:00
Číslo položky: 7364
Poslední dražitel: 8627

Voják Švejk
tuš, běloba na papíře, ilustrační kresba, 12, 5 x 16 cm, nerámováno, volně loženo, mírně poškozeno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 7366
Poslední dražitel: 8465

Koledníci
barevná litografie, 30 x 18, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1936
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 52 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2015  21:25:00
Číslo položky: 7369
Poslední dražitel: 7873

Balon
barevná litografie, 35, 5 x 24 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1984, 41/200
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 9 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2015  21:20:00
Číslo položky: 7368
Poslední dražitel: 8547

Belsky Bogdanov, N. P. (1868 - 1945)

Holčičky
olej plátno na kartonu, 13, 8 x 8,3 cm, nerámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1899
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 56 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2015  21:10:00
Číslo položky: 7347
Poslední dražitel: 8588

Popelka Vojtěch Hynek (1888 - 1971)

Králíci
olej na plátně, 51 x 70 cm, rámováno, rám, malba a plátno poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2015  21:00:00
Číslo položky: 7346
Poslední dražitel: 8035

Krajina s chalupou
olej na překližce, 25 x 33 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 8 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2015  20:25:00
Číslo položky: 7342
Poslední dražitel: 8032

Banďouch Karl (1893 - 1960)

Štrbské pleso
olej na plátně, 90 x 100 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 6 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2015  20:20:00
Číslo položky: 7344
Poslední dražitel: 8586

Kozák Václav (1889 - 1969)

Chrám sv. Mikuláše
olej na kartonu, 70 x 50 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

do květnové aukce 2018