Číslo položky: 7409
Poslední dražitel: 7963

Slavíček Jan (1900 - 1970)

Zátiší - čtyři jablíčka
olej plátno na kartonu, 19, 5 x 21, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 28 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2015  22:00:00
Číslo položky: 7411
Poslední dražitel: 8780

Váchal Josef (1884 - 1969)

Strašidelná hájovna
tužka, akvarel na papíře, 52, 5 x 43 cm, rámováno, rám poškozen, papír mírně zvlněn, signováno LD, z umělecké pozůstalosti autora, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 117 600 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2015  21:55:00
Číslo položky: 7431
Poslední dražitel: 8693

Automobil
kombinovaná technika na papíře, 21 x 21, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1970
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 33 200 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 7432
Poslední dražitel: 8224

Kaufmann Adolf (1848 - 1916)

olej na kartonu, 35, 5 x 52 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno s přípisem PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 14 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 7421
Poslední dražitel: 7985

Liesler Josef (1912 - 2005)

Mořský trifid
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 40 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2015  21:50:00
Číslo položky: 7433
Poslední dražitel: 8602

Opatovický rybník
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 33 100 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2015  21:45:00
Číslo položky: 7400
Poslední dražitel: 8202

Beneš Vincenc (1883 - 1979)

Podzimní kytice
olej na plátně, 99, 5 x 73 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PD, zezadu razítko z výstavy v Mánesu, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 40 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2015  21:25:00
Číslo položky: 7397
Poslední dražitel: 8392

Nejedlý Otakar (1883 - 1957)

Pohřeb v Kameničkách
kombinovaná technika na plátně, 49 x 58 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, datováno 1906
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 52 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2015  21:05:00
Číslo položky: 7422
Poslední dražitel: 8800

Žena III
kombinovaná technika, výřez pasparty 28 x 19, 5 cm, rámováno, bezvadný stav, pasparta, zaskleno, signováno LD, 2. pol. 20. století, součástí dražby je originální nákupní certifikát z Díla z roku 1975
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7407
Poslední dražitel: 8206

Csank Eduard

Dáma u jezera
olej na plátně, 121, 5 x 92 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nutno restaurovat, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 11 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2015  21:00:00