9 300 000 Kč

Číslo položky: 7613
Poslední dražitel: 8340

Nesignováno

Krajina alpská
olej na plátně, 31, 5 x 40 cm, rámováno, mírně poškozen, malba poškozena, nesignováno, štítek Seykora, 1. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 20 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 4.6.2015  21:10:00
Číslo položky: 7570
Poslední dražitel: 8330

Čapek Josef (1887 - 1945)

Chudá žena
jednobarevná litografie, 24 x 18, 5 cm, nerámováno, papír mírně poškozen, volně loženo, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 14 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 4.6.2015  21:05:00
Číslo položky: 7565
Poslední dražitel: 8307

Nesignováno

Hospodská scéna
olej na dřevě, 15,5 x 22 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nesignováno, zezadu přípis Tenier, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 25 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 4.6.2015  21:00:00
Číslo položky: 7568
Poslední dražitel: 8309

Nesignováno

Motiv z města
olej na plátně, 36 x 44 cm, rámováno, rám a malba silně poškozeny, krakeláž, v levé části malba odpadlá, nesignováno, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 4.6.2015  20:55:00
Číslo položky: 7562
Poslední dražitel: 7240

Simon T.

Potulní prodavači
olej na plátně, 67 x 56 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 4.6.2015  20:40:00
Číslo položky: 7524
Poslední dražitel: 8297

Dcera velkoměsta
suchá jehla, 36 x 28 cm, nerámováno, volně loženo, 62/75, signováno PD, datováno 1963
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 3.6.2015  22:30:00
Číslo položky: 7511
Poslední dražitel: 8288

Boudník Vladimír (1924 - 1968)

Kompozice
monotyp, 26 x 51 cm, nerámováno, volně loženo, signováno UD, datováno 1965
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 24 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 3.6.2015  22:15:00
Číslo položky: 7527
Poslední dražitel: 8299

Balon v krajině
jednobarevná litografie, 42 x 28 cm, nerámováno, volně loženo, 95/100, signováno PD, datováno 1973
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 3.6.2015  22:10:00
Číslo položky: 7523
Poslední dražitel: 8276

Automobil
lept, 27, 5 x 32 cm, nerámováno, volně loženo, signováno PD, datováno 1957
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 26 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 3.6.2015  22:00:00
Číslo položky: 7525
Poslední dražitel: 8277

Balon
barevná litografie, 35, 5 x 24 cm, nerámováno, volně loženo, 74/200, signováno PD, datováno 1984
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč