Číslo položky: 7609
Poslední dražitel: 8932

Bém Rudolf (1874 - 1955)

olej na kartonu, 32 x 45 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 6 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 4.6.2015  21:10:00
Číslo položky: 7613
Poslední dražitel: 8340

Nesignováno

Krajina alpská
olej na plátně, 31, 5 x 40 cm, rámováno, mírně poškozen, malba poškozena, nesignováno, štítek Seykora, 1. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 20 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 7570
Poslední dražitel: 8330

Čapek Josef (1887 - 1945)

Chudá žena
jednobarevná litografie, 24 x 18, 5 cm, nerámováno, papír mírně poškozen, volně loženo, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 14 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 4.6.2015  21:05:00
Číslo položky: 7606
Poslední dražitel: 8583

Tolkounov Nikolai (1917 - 1996)

olej na kartonu, 29 x 49, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7565
Poslední dražitel: 8307

Nesignováno

Hospodská scéna
olej na dřevě, 15,5 x 22 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nesignováno, zezadu přípis Tenier, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 25 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 4.6.2015  21:00:00
Číslo položky: 7568
Poslední dražitel: 8309

Nesignováno

Motiv z města
olej na plátně, 36 x 44 cm, rámováno, rám a malba silně poškozeny, krakeláž, v levé části malba odpadlá, nesignováno, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 4.6.2015  20:55:00
Číslo položky: 7599
Poslední dražitel: 8814

Felicitas

olej na plátně, 61, 5 x 46, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 1 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 4.6.2015  20:50:00
Číslo položky: 7598
Poslední dražitel: 6240

Probšt Rudolf (1883 - 1960)

olej na plátně, 92 x 110 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 3 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 4.6.2015  20:45:00
Číslo položky: 7562
Poslední dražitel: 7240

Simon T.

Potulní prodavači
olej na plátně, 67 x 56 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 4.6.2015  20:40:00
Číslo položky: 7566
Poslední dražitel: 8308

Nesignováno

Podvečer
olej na plátně, 38 x 48 cm, rámováno, rám a malba silně poškozeny, malba na několika místech odpadá, zejména v dolní části, silná krakeláž, protrženo, nesignováno, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč