Číslo položky: 7297
Poslední dražitel: 8534

Sklizeň obilí
olej na kartonu, 36 x 51 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 19 400 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 18.5.2015  20:50:00
Číslo položky: 6890
Poslední dražitel: 8223

Nečitelně signováno

olej na plátně, 33, 5 x 25 cm, nerámováno, malba poškozena, nečitelně signováno PD, zezadu nečitelné razítko, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.5.2015  20:35:00
Číslo položky: 7298
Poslední dražitel: 8663

Nesignováno

Dívka s kopretinou
olej na kartonu, 40 x 30 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 32 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 18.5.2015  20:30:00
Číslo položky: 7299
Poslední dražitel: 8611

Štolovský Josef (1879 - 1936)

Teplice
olej na kartonu, 49, 5 x 65 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, datováno 1927
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 7 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7026
Poslední dražitel: 8291

Dubský Vladimír

Mlýn
olej na kartonu, 80 x 68, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.5.2015  20:15:00
Číslo položky: 7417
Poslední dražitel: 6090

Nesignováno

Městská lesina v Přímoří (Dalmácie)
olej na plátně, 59 x 84 cm, rámováno, nový rám, malba poškozena, obtisknutý vypínací rám, nesignováno, zezadu přípis F. Herink, datováno 1892
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 2 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.5.2015  20:05:00