Číslo položky: 7346
Poslední dražitel: 8035

Krajina s chalupou
olej na překližce, 25 x 33 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 8 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2015  20:25:00
Číslo položky: 7342
Poslední dražitel: 8032

Banďouch Karl (1893 - 1960)

Štrbské pleso
olej na plátně, 90 x 100 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 6 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2015  20:20:00
Číslo položky: 7344
Poslední dražitel: 8586

Kozák Václav (1889 - 1969)

Chrám sv. Mikuláše
olej na kartonu, 70 x 50 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7341
Poslední dražitel: 8584

Pelíšek Alexander J. (1899 - 1919)

Zámecké schody
olej na kartonu, 67 x 82 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 7 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2015  20:15:00
Číslo položky: 7343
Poslední dražitel: 8585

Nesignováno

Dívky u jezera
olej na plátně, 40, 5 x 51, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7329
Poslední dražitel: 7053

Nesignováno

Portrét muže v klobouku
olej na plátně, 65 x 50 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, plátno v levé horní části protrženo cca 3 cm, nesignováno, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2015  20:05:00
Číslo položky: 7352
Poslední dražitel: 8667

Sedláček Vojtěch (1892 - 1973)

kvaš na papíře, 30, 5 x 46 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1960
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.5.2015  23:05:00
Číslo položky: 7305
Poslední dražitel: 8512

olej na plátně, 21 x 28, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 20. léta 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 60 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 20.5.2015  22:45:00
Číslo položky: 7309
Poslední dražitel: 8479

Jansa Václav (1859 - 1913)

Jarní nálada
olej na plátně, 60 x 75 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno PD, okolo roku 1900, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 37 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 20.5.2015  22:40:00
Číslo položky: 7340
Poslední dražitel: 8031

Jelen
olej na sololitu, 53 x 73 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1942, přímý dar od autora, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 81 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 20.5.2015  22:15:00