9 300 000 Kč

Číslo položky: 7275
Poslední dražitel: 8664

Makové pole
olej na kartonu, 40, 5 x 53 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno s přípisem LD, 20. léta 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 26 500 Kč
Dosažená cena: 83 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 18.5.2015  21:55:00
Číslo položky: 7292
Poslední dražitel: 8660

Matal Bohumír (1922 - 1988)

olej na dřevě, 45 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1980, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 26 500 Kč
Dosažená cena: 52 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 18.5.2015  21:50:00
Číslo položky: 7418
Poslední dražitel: 8695

Herink F.

Vrané - u Zbraslavi
olej na plátně, 59 x 85 cm, rámováno, nový rám, malba poškozena, obtisknutý vypínací rám, signováno PD, datováno 1892
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 4 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.5.2015  21:45:00
Číslo položky: 7266
Poslední dražitel: 8672

V tišinách
olej na kartonu, 24 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 30. léta 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 14 200 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 18.5.2015  21:40:00
Číslo položky: 7274
Poslední dražitel: 8320

Jarní nálada
kvaš na papíře, 45 x 61 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 8 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.5.2015  21:25:00
Číslo položky: 7268
Poslední dražitel: 7460

Kamenický Josef Jiří (1910 - 1981)

Z Velké - Moravské Slovácko
olej na plátně, 30 x 55 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 18.5.2015  21:00:00
Číslo položky: 7296
Poslední dražitel: 8137

Fantom
suchá jehla, 30 x 23, 5 cm, rámováno, nepůvodní rám větších rozměrů, signováno v kameni LD a tužkou UD, datováno 1944
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7297
Poslední dražitel: 8534

Sklizeň obilí
olej na kartonu, 36 x 51 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 19 400 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 18.5.2015  20:50:00
Číslo položky: 7298
Poslední dražitel: 8663

Nesignováno

Dívka s kopretinou
olej na kartonu, 40 x 30 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 32 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 18.5.2015  20:30:00
Číslo položky: 7299
Poslední dražitel: 8611

Štolovský Josef (1879 - 1936)

Teplice
olej na kartonu, 49, 5 x 65 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, datováno 1927
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 7 200 Kč
Příhoz: 100 Kč