Číslo položky: 7370
Poslední dražitel: 8547

Souboj s medvědem
kvaš na papíře, 34, 5 x 23 cm, pasparta, zaskleno, signováno PD, věnování LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 16 900 Kč
Dosažená cena: 30 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2015  21:15:00
Číslo položky: 7371
Poslední dražitel: 8559

Útočící medvěd
kvaš na papíře, 19, 5 x 34 cm, pasparta, zaskleno, signováno s věnováním PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 14 900 Kč
Dosažená cena: 28 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 7373
Poslední dražitel: 8606

Minařík Jan B. (1862 - 1937)

Štýrsko - cestička
olej na kartonu, 34 x 26 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno LD, datováno 1899
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 15 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 7382
Poslední dražitel: 8370

Bém Rudolf (1874 - 1955)

Bárky na Sieně
olej na plátně, 43 x 42, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1902
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 32 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2015  20:55:00
Číslo položky: 7376
Poslední dražitel: 8733

Spáčil (Žeranovský) Jan (1892 - 1982)

Chrám sv. Mikuláše
olej na kartonu, 64 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 4 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2015  20:45:00
Číslo položky: 7381
Poslední dražitel: 8612

Jaroš Petr (1859 - 1929)

Rybník z Choltic u Přelouče
olej na kartonu, 38 x 49 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7380
Poslední dražitel: 8612

Nečitelně signováno

Podzimní krajina s rybníkem
olej na plátně, 65 x 80 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2015  20:40:00
Číslo položky: 7379
Poslední dražitel: 8610

Nesignováno

Vřesoviště
olej na překližce, 35, 5 x 44, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 4 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2015  20:25:00
Číslo položky: 7395
Poslední dražitel: 7125

Recknagel Theodor (1865 - 1945)

Portrét holčičky
olej na plátně, 40, 5 x 40, 5 cm, rámováno, rám poškozen, maba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2015  20:15:00
Číslo položky: 7396
Poslední dražitel: 8166

Mauer

Portrét dámy
olej na plátně, 47, 5 x 38 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 000 Kč
Příhoz: 100 Kč