Číslo položky: 7320
Poslední dražitel: 8488

Naske František Xaver (1884 - 1959)

Čtenářka
olej na plátně, 63 x 76 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba silně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 8 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.5.2015  21:05:00
Číslo položky: 7288
Poslední dražitel: 8468

Nečitelně signováno

olej na plátně, 92 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nečitelně signováno PD, datováno 1927
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 13 300 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.5.2015  21:00:00
Číslo položky: 7326
Poslední dražitel: 8495

olej na plátně, 29, 5 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1947
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7328
Poslední dražitel: 8493

Nečitelně signováno

V interiéru
olej na kartonu, 80 x 60 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, malba místy odpadlá, nečitelně signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.5.2015  20:50:00
Číslo položky: 7312
Poslední dražitel: 8011

Berghauer Bohumil (1910 - 1972)

olej na plátně, 53, 5 x 68 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.5.2015  20:40:00
Číslo položky: 7313
Poslední dražitel: 8482

Grus Jaroslav (1891 - 1983)

olej plátno na kartonu, 41 x 32, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.5.2015  20:35:00
Číslo položky: 7311
Poslední dražitel: 8481

Plaček Jan B. (1890 - 1980)

Cestou do kostela
olej na kartonu, 33 x 44 cm, rámváno, rám a malba mírně poškozeny, karton zvlněn, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.5.2015  20:20:00
Číslo položky: 7267
Poslední dražitel: 8449

Diblík František X. (1887 - 1955)

Zátiší s jablky
olej na plátně, 30, 5 x 56 cm, rám a mala mírně poškozeny, signováno PD, 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.5.2015  20:10:00
Číslo položky: 7300
Poslední dražitel: 8610

Jaroněk Bohumír (1866 - 1933)

Horská dědina
dřevoryt, 40, 5 x 53, 5 cm, nerámováno, volně loženo, přeložky, složky, místy zažloutlé skvrny, signováno PD, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.5.2015  20:05:00
Číslo položky: 7301
Poslední dražitel: 8473

Mudroch Bedřich (1898 - 1962)

Stará dědina
olej na kartonu, 45, 5 x 42, 5 cm, nerámováno, volně loženo, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno 1916
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 1 400 Kč
Příhoz: 100 Kč