Probíhá příjem předmětů do jarní aukce 2024.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 7499
Poslední dražitel: 8267

Nesignováno

Sedící žena s lebkou
olej na plátně, 91 x 83 cm, nerámováno, rentoaláž, malba poškozena, krakeláž, nesignováno, 1. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 12 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.6.2015  21:00:00
Číslo položky: 7502
Poslední dražitel: 8270

Heřman Jiří (1892 - 1969)

olej na kartonu, 48 x 66 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1922
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 14 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.6.2015  20:50:00
Číslo položky: 7518
Poslední dražitel: 8555

Ulička
akvarel na papíře, 29 x 20 cm , rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, datováno 1915
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.6.2015  20:40:00
Číslo položky: 7530
Poslední dražitel: 8403

akvarel na papíře, 17, 5 x 13 cm, rámováno, rám poškozen, pasparta a papír mírně poškozeny, zaskleno, signováno PD, na zadní straně věnování od autora, datováno 1945
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.6.2015  20:35:00
Číslo položky: 7501
Poslední dražitel: 7594

Zavázal František (1878 - ?)

Zátiší s kyticí a vinnou révou
olej na kartonu, 70 x 100 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, datováno 1941
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 450 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.6.2015  20:30:00
Číslo položky: 7497
Poslední dražitel: 8266

Pergl Adolf (1863 - 1935)

Na pastvě
olej na plátně, 30 x 24 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, krakeláž, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.6.2015  20:25:00
Číslo položky: 7498
Poslední dražitel: 8648

Letní krajina s rybníkem
olej na překližce, 39, 5 x 49, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 7 650 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7517
Poslední dražitel: 8554

Motiv z Balkánu
akvarel na papíře, 29 x 20 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, datováno 18. 6. 1915
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7503
Poslední dražitel: 8270

Strom
olej na plátně, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, vymyté lazury, nutno restaurovat, signováno PD, datováno 1929
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.6.2015  20:20:00
Číslo položky: 6795
Poslední dražitel: 7913

Bauch Jan (1898 - 1995)

Stojící dívčí akt
kombinovaná technika na papíře, 45 x 29, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1970
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.6.2015  20:00:00

do JARNÍ AUKCE.